maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Mech na ścianie, warto?

19 lut 2019, 09:33

Projektantka, która wykonała dla nas projekt łazienki zaproponowała coś takiego
Obrazek
Jest to mech (chrobotek reniferowy). I tu pytanie, jak to się pielęgnuje? Na stronie wykonawcy KreatywnaZielen.pl pisze, że nie wymaga to pielęgnacji a wilogotności powietrza. A co jeśli będzie za sucho?

Awatar użytkownika
Claire
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 20 lut 2019, 11:52

Re: Mech na ścianie, warto?

20 lut 2019, 12:13

Moim zdaniem pomysl bez sensu. Nie wiadomo jak to bedzie wygladac za kilka lat i ogolnie wyglada to jak chwilowa fanaberia.

lubieobcasy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 02 mar 2016, 11:58

Re: Mech na ścianie, warto?

26 lut 2019, 12:13

Trochę to ekstrawagancko wygląda. Ogólnie podoba mi się, ale jestem ciekawa jak z utrzymaniem i pielęgnacją takiej ściany. :-)

IwonkaGra
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 23 mar 2017, 11:55

Re: Mech na ścianie, warto?

28 lut 2019, 10:23

Sprzątanie tej bestii może być zmorą. Wygląda ciekawie

marian
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:45

Re: Mech na ścianie, warto?

28 lut 2019, 11:54

Też to kiedyś w tv widziałem, w programie "Nowy dom" czy coś takiego, gdzie remontują rodzinom domy.
Zrobili z tego ścianę za telewizorem i tak się zastanawiam jak to sprzątać?
Jak to się zakurzy to co z tym się robi? Odkurzaczem? Czy co?
Ja kupiłem mieszkanie w Kaliszu całkowicie do remontu i mojej kobiecie przyszło na myśl, że taka ściana to będzie coś wspaniałego, ale ja mam obawy.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Mech na ścianie, warto?

20 mar 2019, 16:40

Ja nie dałam za wygraną i wypytałam na Kreatywnej Zieleni jak to się pielęgnuje, jak czyści itp. I wiecie co się okazało, ze chrobotek jest antystatuyczny i nie osadza się na nim kurz, więc nie trzeba go sprzątać. Jednyne czego wymaga to wilgotnego powietrza 40-50% czyli odpowiednia wilgotność dla zdrowia człowieka. Na http://kreatywnazielen.pl/zielony-mech- ... eszkancow/ jest dokładnie opisane jakie ma korzyści dla mieszkańców.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość