Kingkong30
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2017, 18:57

Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

02 lut 2017, 23:44

Znacie jakiegoś nie drogiego prawnika, który pomoże mi uzyskać najwyższe możliwe odszkodowania za uszkodzony pojazd z OC sprawcy. Może ktoś miał podobne problemy co ja w najbliższym czasie???

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

07 maja 2017, 22:09

Nie musisz korzystać z pomocy prawnika- skuteczniejszym wyborem będzie firma zajmująca się uzyskiwaniem odszkodowań, np. Auxilia. Znają się na rzeczy, mają dużo wygranych spraw i współpracują z bardzo dobrą kancelarią prawniczą. :-)

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

05 lut 2019, 14:10

Jeżeli jesteś z okolic Szczecina to warto skorzystać z usług kancelarii na Błogosławionej Królowej Jadwigi 33/5 u Pana Wojciecha Chmuraka. Kancelaria oferuję pomoc z zakresu prawa pracy i prawo ubezpieczeniowe, prawa rodzinnego,spadkowego, prawa cywilnego,usługi windykacyjne, obsługa prawna w ramach ryczałtów, pomoc prawna dla przedsiębiorców.

Kater
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2019, 23:12

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

11 lut 2019, 23:14

Może popytaj znajomych i polecą Tobie kogoś sprawdzonego.

paniola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 14 lut 2019, 19:16

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

28 lut 2019, 19:29

Na szczescie nastały takie czasy, ze za większość rzeczy należy nam sie prawo do odszkodowania. Już niedługo zacznie sie okres wakacyjny, mysle, ze warto zainteresowac sie tematem odszkodowań lotniczych https://donothing.com.pl/ Pasażerowi, którego lot jest opóźniony, odwołany lub któremu odmówiono wejścia na pokład, przysługują prawo do opieki, do zwrotu należności lub zmiany planu podróży, a także prawo do odszkodowania. Warto o tym pamiętać i znać swoje prawa.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

20 wrz 2019, 14:37

Myślę, że może się przydać porada jakieś doświadczonego radcy prawnego. Ze swojej strony mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego- jest z Warszawy, ale w dzisiejszej dobie internetu to raczej nie przeszkoda. Zwłaszcza, że Pan Karol zna się na prawie jak mało kto.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

11 gru 2019, 14:09

Odpowiadając na pytanie - Skorzystać z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, którzy dochodzeniem roszczeń ubezpieczeniowych zajmują się na co dzień, np. Casus https://www.casus.biz

Felicja1
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2019, 12:15

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

12 gru 2019, 12:34

W ubiegłym roku po wypadku komunikacyjnym korzystałam z pomocy kancelarii automobile expert, którą znalazłam na forum i mogę polecić z pełną odpowiedzialnością. Towarzystwo PZU zaproponowało nam zaniżoną kwotą odszkodowania, ale dzięki kancelarii, otrzymaliśmy trzykrotnie większe odszkodowanie, a dodatkowo zadośćuczynienie za obrażenia ciała i niezdolność do pracy. Wiele firm oferowało nam dopłatę do odszkodowania w postaci 2 tysięcy złotych i tylko byśmy na tym stracili, bo Kancelaria uzyskała dla nas dodatkowo ponad 20 tyś zł. Podaję numer telefonu 533-200-004.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

07 sty 2020, 11:17

Dobry adwokat to podstawa w takich działaniach i jeżeli już mam jakąś sprawę to zawsze zwracam się z problemem do tej kancelarii w Szczecinie u Pana Wojciecha J. Chmuraka.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Jak uzyskać najwyższe odszkodowanie ?

09 sty 2020, 21:39

[quote="Majkaaa"]Myślę, że może się przydać porada jakieś doświadczonego radcy prawnego. Ze swojej strony mogę polecić Pana Karola Wieczorskiego- jest z Warszawy, ale w dzisiejszej dobie internetu to raczej nie przeszkoda. Zwłaszcza, że Pan Karol zna się na prawie jak mało kto.[/quote]

Również mogę polecić Pana Karola. Zna się na rzeczy, ma doświadczenie i dużą wiedzę, na pewno podpowie co zrobić.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość