G0SIA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2015, 11:25

Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

05 mar 2019, 21:33

Czy przy niedoczynności tarczycy mogę zapisać się na zabieg modelowania ust?

carmelia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 12 cze 2014, 17:04

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

07 mar 2019, 22:14

hmm na to pytanie to chyba powinien ci odpowiedzieć lekarz :) aczkolwiek wydaje mi się, że ten rodzaj choroby autoimmunologicznej nie dyskwalifikuje cię do przeprowadzenia zabiegu.

G0SIA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 23 lut 2015, 11:25

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

12 mar 2019, 20:12

No właśnie słyszałam różne opinie dlatego pytam.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

13 mar 2019, 22:07

Wiesz co każdy przyzwoity gabinet medycyny estetycznej powinien Ci przedstawić jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu. Przynajmniej ja w swoim gabinecie taką rozmowę miałam za każdym razem jak decydowałam się na jakiś zabieg. Swoją drogą na ich blogu pojawił się właśnie artykuł dotyczący chorób autoimmunologicznych, a zabiegów na bazie wypełniaczy. Gdybyś była chętna oto i link do niego: https://vesuna.pl/blog/choroby-autoimmu ... pelniacze/ .

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

18 mar 2019, 14:47

Tak jak wyżej. Przed takim zabiegiem są oni zobowiązani, do tego, żeby przedstawić Ci wszystko co istotne w takim zabiegu i może mieć zn im powiązania.

Awatar użytkownika
potassiurma
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 26 sie 2014, 10:28

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

20 mar 2019, 22:11

Wiesz co każdy przyzwoity gabinet medycyny estetycznej powinien Ci przedstawić jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu. Przynajmniej ja w swoim gabinecie taką rozmowę miałam za każdym razem jak decydowałam się na jakiś zabieg. Swoją drogą na ich blogu pojawił się właśnie artykuł dotyczący chorób autoimmunologicznych, a zabiegów na bazie wypełniaczy. Gdybyś była chętna oto i link do niego: https://vesuna.pl/blog/choroby-autoimmu ... pelniacze/ .
ankasmietanka aa też chodzę do krakowskiej kliniki vesuna i serio jest to miejsce godne polecenia :) a co do zabiegów to tak jak piszę moja poprzedniczka :) musisz pogadać z lekarzem, a gabinet powinien cię poinformować czy możesz zabieg przeprowadzić, co możesz, a czego nie możesz robić po zabiegu.

Awatar użytkownika
ankasmietanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 09 lip 2014, 15:19

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

10 kwie 2019, 22:12

Wiesz co każdy przyzwoity gabinet medycyny estetycznej powinien Ci przedstawić jakie są wskazania oraz przeciwwskazania do zabiegu. Przynajmniej ja w swoim gabinecie taką rozmowę miałam za każdym razem jak decydowałam się na jakiś zabieg. Swoją drogą na ich blogu pojawił się właśnie artykuł dotyczący chorób autoimmunologicznych, a zabiegów na bazie wypełniaczy. Gdybyś była chętna oto i link do niego: https://vesuna.pl/blog/choroby-autoimmu ... pelniacze/ .
ankasmietanka aa też chodzę do krakowskiej kliniki vesuna i serio jest to miejsce godne polecenia :) a co do zabiegów to tak jak piszę moja poprzedniczka :) musisz pogadać z lekarzem, a gabinet powinien cię poinformować czy możesz zabieg przeprowadzić, co możesz, a czego nie możesz robić po zabiegu.
no popatrz jaki zbieg okoliczności. możliwe, że sie nawet w gabinecie minęłyśmy :)

minniemouse
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 26 sie 2014, 13:09

Re: Niedoczynność tarczycy a zabiegi medycyny estetycznej

12 kwie 2019, 21:09

Dobry gabinet powinien mówić kto się kwalifikuje na zabieg a kto nie. Niestety w naszym kraju dalej istnieją miejsca, że Cię nie poinformują o przeciwwskazaniach do zabiegu, a potem masz zdeformowaną twarz, puchniesz czy jesteś cała czerwona. Ech :/ mam nadzieje, że niebawem się to zmieni i tylko zostaną dobre gabinety, którym los pacjenta leży na sercu.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość