marzemamarzena
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 30 lis 2018, 13:59

Dobry dentysta

28 sty 2019, 11:12

Witajcie! Szukam naprawdę dobrego dentysty w Toruniu. Chodziłoby mi o prawdziwą metamorfozę uśmiechu. To miałby być prezent dla naszej mamy z okazji 50 urodzin...Gdzie można liczyć na kompleksowe leczenie wraz z całą protetyką (mama ma sporo ubytków)? Z jakim gabinetem macie szczególnie dobre doświadczenia? Cena jest drugorzędna, najważniejsze żeby efekt końcowy był jej wart ;) Ktoś, coś?

Awatar użytkownika
wqqw
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 28 sty 2019, 13:57

Re: Dobry dentysta

28 sty 2019, 14:19

Dzięki wielkie za sprawdzone informacje! Mam pewność, że przydadzą mi się one.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Dobry dentysta

18 mar 2019, 17:27

Ostatnio szukałam miejsca, gdzie będę mogła zrobić leczenie kanałowe pod mikroskopem, bo mój lekarz go nie miał i tak, metodą poszukiwań wypadło na Medykus. Trochę się tam jedzie, ale dla takich specjalistów warto! Leczenie całkiem bezbolesne, bardzo mili lekarze, którzy pomogli mi przejść to leczenie bez strachu.

JaNinaS
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 mar 2019, 19:25

Re: Dobry dentysta

24 mar 2019, 19:27

Dobry dentysta to skarb, ja na szczęście trafiłam takiego zaledwie parę metrów od domu. Robi wolno, ale dokładnie i bezboleśnie że nie muszę wracać.

Awatar użytkownika
matjosz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 cze 2019, 14:43

Re: Dobry dentysta

10 cze 2019, 12:48

Hej, szukam zaufanego dentysty. Nie stać mnie na drogie opcje, dlatego liczy się coś w uczciwej cenie. Mam kilkoro dzieci, dlatego fajnie gdyby gabinet był przyjazny i nie miał tego szpitalnego klimatu. Macie swoje sprawdzone usługi tego typu? Od znajomego słyszałem o https://smok-dent.pl/ i podobno jest to jedna z najlepszych opcji aktualnie. Świetna cenowo oferta i jak najbardziej miła obsługa. Myślicie czy warto sprawdzić?

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Dobry dentysta

17 paź 2019, 10:48

w warszwie polecam mi osobiście eurodental, mają profesjonalne podejście do pacjenta, pracują na najwyższej jakości sprzęcie i najnowszymi metodami, a do tego mają spory wybó pakietó stomatologocznych dla każdego od dzieci po dorosłych, dlatego warto moim zdaniem rozważyć taką opcję.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Dobry dentysta

22 paź 2019, 15:22

W Warszawie oszaleli z cenami za leczenie zębów :ico_zly: Od lat jeżdżę do Ząbek pod wawą i leczę zęby w Flodentalu. Pełno tam jeździ osób z Warszawy.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Dobry dentysta

24 paź 2019, 14:48

jelsi chodzi o eurodental to mają ponad 50 palcówek w cąłej polsce więc nie trzeba się ograniczać jedynie do Warszawy.

miki77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:10

Re: Dobry dentysta

17 lis 2019, 21:38

To chyba zależy, gdzie się chodzi w tej Warszawie :) Ja od dłuższego czasu leczę zęby w Fabdencie i moim zdaniem ceny mają naprawdę OK. Dojazd gdzieś pod Warszawę to też czas i koszt podróży, jak się zsumuje, to nie wiem, czy ma to taki znowu wielki sens jeździć gdzieś, jak ma się dobrego dentystę pod nosem. Piszę oczywiście o sobie, bo akurat mieszkam po sąsiedzku Fabdentu, a też wiem, że mają tam po prostu świetnych specjalistów.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Dobry dentysta

12 gru 2019, 13:12

Eurodental w Olsztynie tylko i wyłącznie http://eurodental.olsztyn.pl Wszystko w jednym miejscu, lekarze dostępni dla pacjentów, w razie ciężkich przypadków komunikują się ze sobą wzajemnie, sprzęt nowoczesny. Tak powinno być w każdej klinice.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość