impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

03 kwie 2009, 18:11

Ładne i porządne dziecięce buty można znaleźć na 1bucie. Polecałabym jednak korzystać z niego dla starszych pociech, ewentualnie dla zupełnie wyrośniętych członków rodziny, typu rodzice, gdyż to buty markowe, a wiadomo, jakie dzieciaki mają zurzycie;)

aniutek99
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 lis 2009, 02:15

:)

26 lis 2009, 14:55

Ja dla swojej Księżniczki zaczęłam kupować ubranka na moda.pl, bardzo fajne, niedrogie, a dzieci i tak bardzo szybko wyrastają więc co uważam za jeszcze w dobrym stanie, daje bratowej dla córeczki, a reszta w kosz i wcale mi nie żal. Wiem że pochodziła Natalka w tym ile można, a później trudno. Tak czy inaczej zyskuję na tym i czas i pieniądze. Z resztą Ona sama już zaczyna wybierać sobie na laptopie co jej się podoba i zamawiamy razem :)

Aloa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 09 kwie 2009, 10:02

27 lis 2009, 15:30

a mnie po przeczytaniu tego: link został usunięty przez obsługę forum naszła taka refleksja, że jednak nie wolno przesadzać z tym zanurzaniem szkrabów w świecie mody... bo potem trudno wytłumaczyć starszemu już dziecku, że na świecie liczą się tez inne rzeczy niż to, jak się wygląda..
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 14:40 przez Aloa, łącznie zmieniany 1 raz.

natagala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2018, 14:58

Re: Moda dla dziecka :)

22 lut 2019, 13:41

Dzieciom najczęściej kupuję ubrania w Carry z racji dobrego stosunku ceny do jakości. No i dzieciakom ten sklep się najbardziej podoba.

BucikSklep
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 352
Rejestracja: 15 paź 2015, 13:40

Re: Moda dla dziecka :)

18 mar 2019, 21:15

Na pewno warto też dbać o to jak nasze dziecko jest ubrane. Jest to jednak rzecz przez której pryzmat jesteśmy często oceniani jako rodzice, aczkolwiek też nie przesadzać jeżeli chodzi o cenę i markę ubranek.

WoxCollection
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 lis 2018, 09:42

Re: Moda dla dziecka :)

21 mar 2019, 11:48

Z jednej strony tak, natomiast z drugiej też nie warto przesadzać jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci oraz ich ceny czy firmę, kupujmy to w czym naszemu dziecku będzie wygodnie oraz takie ubranka które się nam podobają.

natagala
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 13 gru 2018, 14:58

Re: Moda dla dziecka :)

25 mar 2019, 14:07

Z jednej strony tak, natomiast z drugiej też nie warto przesadzać jeżeli chodzi o ubranka dla dzieci oraz ich ceny czy firmę, kupujmy to w czym naszemu dziecku będzie wygodnie oraz takie ubranka które się nam podobają.
Właśnie dlatego lubię Carry :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość