Awatar użytkownika
Suzzanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2019, 10:12

Strialys - opinie

08 kwie 2019, 11:36

Witam wszystkie mamusie :) Jestem po ciąży i po urodzeniu, więc jestem świeżakiem konkretnym. Wiadomo ciąża ma swoje piękne i fajne aspekty, jak i te smutniejsze i właśnie piszę w sprawie jednego z nich, a dokładniej to rozstępów. :ico_zly: Rozstępy sa jeszcze różowe i czytałam, ze to jest dobry moment by je smarować (w trakcie ciąży też smarowałam się, ale no niestety, jak jest wiadomo), więc szukałam opinii wśród koleżanek i jedna nich powiedziała, ze jej pomógł strialys, ale zanim kupię krem wolę się upewnić, ze będzie dobrze dział. Czy któraś z was korzystała? Jak wyglądały efekty? Czy jest on bezpieczny w trakcie karmienia piersią? Dziękuje z góry za odpowiedzi i wszelaką pomoc :)

Awatar użytkownika
Krokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:58

Re: Strialys - opinie

18 kwie 2019, 11:08

No to jeżeli rozstępy są różowawe to jest najlepszy moment by zacząć działać. Myślę, ze to trochę czasu minęło, ale jeżeli są jeszcze fioletowawe to działaj jak najszybciej. Ja sama tez mam strialys i ładnie u mnie działa, bo fajnie było widać po pierwszych nawet 2-3 tygodniach różnice :)

Awatar użytkownika
Suzzanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2019, 10:12

Re: Strialys - opinie

29 kwie 2019, 13:48

No ja już chyba się zdecydowałam na kupno :) A skąd dokładnie się zamawia ten krem? On jest bezpieczny w trakcie karmienia? :D

Awatar użytkownika
Krokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:58

Re: Strialys - opinie

30 kwie 2019, 10:27

Ja zamawiam go ze strony oficjalnej, ale wiem że można też kupić go z allegro. :P łap: https://strialys.pl/ :) bo ostatnio było jakieś 10% zniżki czy coś. Trzy dni i jest w skrzynce, a do tego w sumie dobrze jest pamiętać, ze warto robić peelingi z kawy, ćwiczyć no i zdrowo jeść, także jakieś tłuste odpada :) Trzymam kciuki :D

Awatar użytkownika
MyszkaMini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:37

Re: Strialys - opinie

17 maja 2019, 13:12

Az chyba poczytam o tym coś więcej, bo mnie zainteresowałyście :)

Awatar użytkownika
Suzzanna
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 25 lut 2019, 10:12

Re: Strialys - opinie

17 maja 2019, 15:58

Okej, więc tak: Dzisiaj zmawiam doki rozstępy sa jeszcze widoczne i nie są białe!!! Dzięki wielkie za pomoc. jak będę miała jakieś informację o kremie to wrócę do Was :*

Awatar użytkownika
Krokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:58

Re: Strialys - opinie

06 cze 2019, 09:09

Daj później znać jak wygląda sytuacja po miesiącu :D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość