nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Tabletki na powiekszenie biustu

17 gru 2018, 09:03

Generalnie od razu uprzedzam, ze nie wierzę w takie specyfiki bo dla mnie powiekszenie biustu jak może być to jest jedynie operacyjnie ale jakiś czas temu moja siostra wyszukała tabletki Perfect bust i zastanawia się czy sobie ich nie kupic. Strasznie się na nie napaliła. Ok niech bierze ale czy nie jest to groźne?

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

17 gru 2018, 13:26

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii, czyli także nie wierzę zbytni w cudowne tabletki czy inne środki powiększające biust. Warto o niego zadbać i stosować w 100% naturalne, sprawdzone kosmetyki ujędrniające. To na pewno przyniesie nam oczekiwany efekt.

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

17 gru 2018, 15:29

Nie jest, ogólnie tabletki nie mają działania niepożądanego jednak powiem Ci, ze o ile sama wcześniej miałam problemy z uwierzeniem w ich działanie na rozmiar biustu ale postanowiłam spróbować i co?Ano działają co było dla mnie nieco szokujące bo wcześniej podobnie jak Ty nie mogłam uwierzyć w działanie takich specyfików i wydawało mi się, że jest to jedna wirtualna bzdura. Używalam perfect bust razem z ich kremem przez jakieś 3 miesiące i biust powiększył się o jakiś rozmiar.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

18 gru 2018, 15:41

Potwierdzam to co pisze tutaj koleżanka. Polecam tylko kupić sobie dodatkowo krem do biustu (jest w tej samej serii, też perfect bust). Chodzi tutaj o rozstępy. Brałyśmy tabletki w jednym czasie z koleżanką i o ile sama rozstępów nie miałam to koleżanka niestety ale już tak. I nie wygadało to zbyt dobrze.

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

27 gru 2018, 13:34

Nie badzmy naiwne, takie rzeczy nie dzialaja... Piersi mozna powiekszyc tylko chirurgicznie :-) Wbrew pozorom operacja nie jest taka straszna, a dla efektu w postaci ladnych uniesionych wiekszych piersi na pewno warto. Na powiekszenie zdecydowalam sie kilka miesiecy temu i jestem zadowolona, mam anatomiczne implanty mentor. Ladny naturalny ksztalt, miekkie, uniesione, rewelacja :-)

ewaka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 05 gru 2018, 14:21

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

04 sty 2019, 16:50

Polecam wybrać coś z tego rankingu ctn.com.pl/tabletki-na-powiekszenie-biustu/

Magdalena1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 03 sty 2019, 14:49

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

11 sty 2019, 15:29

Jak dla mnie te wszystkie metody są nieskutecznie. Wiadomo, że niczym nie powiększymy piersi, a jedynie może pomóc operacja powiększenia piersi. Ja nad taka operacją się zastanawiam i myślę o Klinice Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej - CHĘCIŃSKI .

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

15 sty 2019, 23:11

Wy na prawdę wierzycie, że takie tabletki powiększą biust ?

Marianna1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 08 mar 2019, 16:44

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

08 mar 2019, 16:51

Jasne, że nie powiększają to wymysł pewnie koncernów i typowe placebo. Ja osobiście chciała bym powiększyć biust ale obawiam się o rekonwalescencję. Znam osobiście tą własnie klinikę u doktora Chęcińskiego i wiele moich znajomych tam coś poprawiało i nie narzekali na okres pooperacyjny.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

20 kwie 2019, 23:10

Nie wierze w takie cuda jak tabletki, żele itd. ja robilam implanty piersi bo nic innego nie działało. Ale nie żałuje, doktor Żukowska u której zabieg w Łodzi robiłam świetnie dopasowała mi implanty. Piersi są powiększone, jędrne ale wyglądają naprawdę naturalnie

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość