casa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 09 gru 2017, 12:50

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

15 lut 2018, 09:38

Mi się bardzo podobają w łazience białe meble. Szczególnie takie uniwersalne, jak te ze strony https://www.bricoman.pl/artykuly-sanita ... fki-meblowe. Wyglądają bardzo elegancko i świetnie pasują zarówno do niezbyt dużych, jak i bardziej okazałych łazienek. No i jeszcze jedna ogromna zaleta takich kompletów - dają dużo miejsca do przechowywania różnych rzeczy, których w każdej łazience nie brakuje. No ale póki co to tylko sobie mogę pomarzyć, bo na remont łazienki jeszcze muszę trochę poczekać:(

bambino13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 29 maja 2014, 20:03

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

07 mar 2018, 11:47

Klasyczna biel z dodatkami drewna, to jest to co tygryski lubią najbardziej.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

22 mar 2018, 23:05

Piękne aranżacje. Trzeba dbać o każdy szczegół, nawet odpowiednie uszczelnienie. Takie profile silikonowe http://artsil.com.pl/silikon.php wyglądają o wiele lepiej i są trwalsze. Marzy mi się taka piękna łazienka w bieli. Dopieszczona w każdym milimetrze.

DoSprzatania
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 25 kwie 2018, 13:06

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

25 kwie 2018, 13:17

Moda na łazienka to też dobre i sprawdzone akcesoria higieniczne jak dozownik na mydło, akurat szeroki wybór znajdziecie u nas, chętnie pomożemy :)

Awatar użytkownika
windux
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 kwie 2018, 22:54

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

26 kwie 2018, 00:41

Moja kobieta na całe szczęście zajmuje się takimi rzeczami. Ma do tego lepsze wyczucie niż ja.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

03 sty 2019, 13:52

Niedawno urządzałam modną, nowoczesną łazienkę. Na ścianach są dość duże płytki w kolorze białym i czarnym. Natomiast na podłodze również duże płytki tylko tym razem w kolorze szarym. Jeśli chodzi o wyposażenie to umywalka z szafką, duże lustro, wanna, prysznic, ubikacja i oczywiście pralka automatyczna z firmy Amica. W razie jakichkolwiek awarii z nią wzywam serwis http://www.technikan.pl/. Mechanicy, którzy pracują w tym serwisie naprawią nie tylko pralkę, ale także lodówkę, zmywarkę itd. Serwis ten działa niemalże w każdym większym mieście w Polsce, m.in., w Krakowie i Warszawie.

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

24 kwie 2019, 11:09

My w sumie praktycznie cale wyposażenie z łazienki mamy od firmy Swiss Liniger. Piękne rzeczy maja i produkty są naprawdę najwyższej klasy. To nie wyposażenie które się kupuje na chwilę, na rok czy dwa. Tylko trwałe nowoczesne rzeczy

jablonka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 01 wrz 2017, 20:19

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

28 maja 2019, 20:19

Jak macie gdzieś w pobliżu salony Bokaro to tam warto właśnie zajrzeć bo mają ogromny wybór pięknych kolekcji płytek ale i wanny , umywalki , kabiny. Piękne rzeczy i sporo ciekawych aranżacji.

makowiecka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 64
Rejestracja: 13 sty 2018, 13:01

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

27 paź 2019, 20:32

Niedawno wymieniłam pralkę, wybrałam model electrolux perfect care. Bardzo dobrze pierze i szybko, można też fajnie odświezyć delikatne pranie. Ubrania się nie mechacą tak szybko i są przyjemnie miękkie.

handerso
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:03

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

15 sty 2020, 13:06

Nie zawsze drogie rzeczy muszą świadczyć o modnej łazience, wystarczy czasami wymienić np wannę na prysznic, ja tak zrobiłem i zauważyłem, że ta zmiana była potrzebna. Odwodnienia liniowe kupiłem w sklepie http://balneo24.pl/.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość