Natalia92
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:26

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

30 kwie 2019, 10:29

Najlepsze wakacje to te, w ciszy poza miastem i z grupą ludzi, w towarzystwie ktorej czujemy sie najlepiej ;)

mkubacka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 06 maja 2019, 12:14

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

06 maja 2019, 12:22

Polecam Wyspy Kanaryjskie - bardzo lubię tam wracać :D

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

10 maja 2019, 15:14

My z mężem mamy taką metodę dwa tygodnie z dziećmi i tydzień sami. Organizujemy to w ten sposób, że jedziemy z dziećmi na dwa tygodnie gdzieś w Polskę a potem dzieciaki do dziadków a my jedziemy już sami i odpoczywamy po wypoczynku z dziećmi. W tym roku nasze dzieci jada na tzw wakacje w siodle łódź do SALIO - KLUB JEŹDZIECKI.

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

30 maja 2019, 23:08

My niestety nie mamy tyle urlopu, jedziemy na dwa tygodnie z dziećmi, ewentualnie czasami na weekend sami gdzieś wyskoczymy, ale w sumie to lubimy wakacje spędzać cała rodziną. Zwykle jednak zostajemy w Polsce, bo bliżej, brak bariery językowej, dzieci czują się swobodniej. Wynajmuję apartamenty z sunandsnow, bazę mają sporą, więc naprawdę za każdym razem można się wybrać w zupełnie nowe miejsce :)

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

10 paź 2019, 11:28

Ja niestety boje latać samolotem i wakacje za granicą na razie odpadają.... W tym roku zdecydowalismy się spędzić dwa tygodnie nad morzem w Pobierowie. Wczasy w Pobierowie okazały się strzałem w dziesiątkę bo mieliśmy super pokoje w tej tym ośrodku http://www.laola.pl/. Na miejscu mogliśmy skorzystać z kompleksu spa i innych atrakcji jak akurat było deszczowo na dworze.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

15 paź 2019, 06:54

Cześć, wiem że w tym poście jest pytanie gdzie spędzić wakacje. Ale pomyślałam sobie że już niedługo ferie świąteczne i ferie zimowe, dlatego powiem gdzie można je spędzić? Polecam wyjechać w góry, na narty do Austrii,https://austria-na-narty.pl/.

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

05 gru 2019, 14:09

Jeżeli macie małe dzieci to polecam MS PRO Apartamenty Kołobrzegu. Na miejscu czekają na nas luksusowe pokoje, strefa spa & fitness oraz strefa dla maluchów ( kulki ) oraz basen.

Riri20
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:04

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

16 sty 2020, 14:54

Ja w tym roku byłam na ośrodku wczasowym Polonia w Rewalu. Fajna sprawa, bo mają domki, więc jest zupełne poczucie prywatności i spokoju. Do tego blisko morza, słychać jego szum z oddali :) Wieczorami grill, biesiady, wspólne śpiewanie szantów. Dla aktywnych też się coś znajdzie - np. kort tenisowy. Do tego kryty basen czy salon kosmetyczny albo masaże lub sauna. Mnóstwo atrakcji dla każdego. Naprawdę polecam, bo panuje tam przyjazna atmosfera i naprawdę można wypocząć, tak naprawdę nie wychodząc nawet z samego ośrodka :)

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

21 kwie 2020, 19:44

Ja jak do tej pory spędzałam wakacje w górach ale w obecnej sytuacji podobno lepiej nie szykować się na wakacje. Szkoda bo tęsknie za moim ukochanym Zakopanem i za pensjonatem Pod Giewontem na Rysulówki 33 w, którym zawsze rezerwowaliśmy pokoje.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

05 sty 2023, 13:02


Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość