Awatar użytkownika
MyszkaMini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:37

Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

17 maja 2019, 13:20

Dzień dobry wszystkim dziewczynom kochanym. :ico_papa: :ico_papa:
Przeszukałam już chyba stos różnych for internetowych i na prawdę chyba tylko jedna rzecz wygląda mi dość "prawdziwie". Co do znaleziska to jest to krem na zmarszczki, ale zanim go kupię wolę się upewnić, ze jest wart swojej ceny i CZY ON DZIAŁA?! Jednak jeżeli mam się szarpnąć na taki zakup to wolę mieć pewność, ze ktoś stąd go miał i działa, więc tak oto przychodze do was z pytaniem -czy ktoś miał tą mialenia? Działa? Ile trzeba czekać? Czy są jakies uboczne problemy po tym?

Awatar użytkownika
CzaCza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2019, 09:47

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

20 maja 2019, 09:56

jam ci jest! kupiłam sobie ją jakoś niecałe 3 miesięcy temu i tak już powoli mi się kończy opakowanie, więc czas kupić nastepne, więc myślę że to już jest odpowiedz czy warto ;) co do działania to u każdego jest inaczej, ale myślę że przed zakończeniem pierwszego miesiac są takie już efekty dość widoczne. problemy uboczne? znaczy się jakie? tzn. ja w ogólnie nie zauważyłam by coś się działo po tym kremie nie tak z tworzą.

Awatar użytkownika
MyszkaMini
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:37

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

23 maja 2019, 14:07

Chodzi bardziej mi o to czy po mialenia masz może jakieś podrażnienia czy coś takiego? Druga sprawa właśnie ile się czeka, ale widzę, że chwilę trzeba. Ale w między czasie coś jeszcze się dzieje na twarzy (widać, że szybciej już jest bardziej nawilżona i delikatniejsza)? No ja jestem dość przekonana do tego by ten krem kupić, ale wiadomo, chcę się upewnić czy na pewno jest on ok :)

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

31 maja 2019, 17:55

Nie znam w ogóle tej marki. Ostatnio kupiłam ten krem https://www.doz.pl/apteka/p134485-Enilome_Healthy_Beauty_Green_krem_przeciwzmarszczkowy_50_ml Niedrogi, zobaczymy jakie będą efekty.

Awatar użytkownika
Krokietka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 kwie 2019, 10:58

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

06 cze 2019, 09:08

Coś słyszałam kiedyś od mojej koleżanki że go miała (tzn. mialenia) i sobie bardzo chwaliła. Co do efektów no to widać całkiem szybko, że się jej poprawiła skóra. Też się właśnie zastanawiałam nad tym kremem, także nie jesteś sama. Co do Dorota84 - miałam ten krem przez jakiś czas, ale mi zapychał pory i mnie chyba podrażniał ;/

Awatar użytkownika
CzaCza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2019, 09:47

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

06 cze 2019, 10:54

U mnie nic nie podrażniała, ale wiadomo każdy jest inny. Z tego co patrzę po tym co jest w środku samej butelki to widzę, ze nie ma alkoholi ani innych konserwantów, które najczęściej uczulają także jak dla mnie to on jest bezpieczny.

Lumpeciarqa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 22 lip 2014, 10:51

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

10 cze 2019, 21:39

Ja mam ogromny problem z doborem odpowiedniego kremu :(

Klaudia77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 14:24

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

12 cze 2019, 14:25

NIe tylko Ty...

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Kremy na zmarszczki - co sądzicie o Mialenia?

14 lip 2019, 17:06

No i tak to jest, że znaleźć dobry krem jest trudno, a w sumie mnie zaciekawiłyście tym mialenia

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość