MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

13 maja 2019, 15:51

Jakiś czas temu przelotnie byliśmy z mężem w restauracji w tym hotelu hotelsolec.pl i powiem wam, że w życiu nie jadłam takich specjałów. Zdecydowaliśmy się również zostać na noc i powiem wam, że jesteśmy bardzo zadowoleni bo nie zapłaciliśmy za nocleg dużo a nocowaliśmy w bardzo komfortowych warunkach.

alleandra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:59

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

24 maja 2019, 11:12

teatr, koncert, filharmonia :)

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

27 maja 2019, 19:36

Jak dla mnie to po mega hardcorowym tygodniu w robocie zawsze najlepszym "odstresowywaczem" jest po prostu dobra impreza. Minimum raz na dwa tygodnie staramy sie wychodzic ze znajomymi czy na jakas domowke czy u nas w Konecku do venus planet. Zawsze jest zajawka, bardzo łatwo mozna sie wkręcic w klimat i dobra muze zwłaszcza jak w weekendy do klubu wpadaja DJe znani w całej Polsce

Awatar użytkownika
mellisanndra
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2019, 13:58

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

07 cze 2019, 13:06

kręgle, kino, albo dom z jakimś dobrym obiadem i kieliszkiem wina zdecydowanie :)

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

22 cze 2020, 22:12

Ja tęsknię za chodzeniem do teatru, kina. Tuż przed wybuchem epidemii mieliśmy się wybrać do Rampy, czekam aż znów otworzą teatry i na pewno wybiorę sie na Cafe Sax, bardzo dużo dobrych opinii o tym spektaklu słyszałam. Obsada robi wrażenie, sami zdolni wokaliści i piosenki Osieckiej :) https://www.teatr-rampa.pl/spektakle/cafe-sax,149

padola
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lut 2020, 10:56

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

23 lip 2020, 12:09

zależy jaką masz osobowość, jedna osoba będzie szczęśliwa w ciszy i spokoju, inna woli siłownię, a jeszcze inna kontakt z ludźmi.
Ja np lubię zmienność, więc doceniam zarówno spokojne wieczory w domu, jak i wyjścia na miasto.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Ciekawy pomysł na wieczór?

21 sie 2020, 20:48

co do teatrów, to sie zgadzam :) ja juz tak sie nie moge doczekac 4 wrzesnia! w sali operowej centrum spotkania kultur w Lublinie maja wystawiac spektakl NIC Garbaczewskiego! Poetycki spektakl! uwielbiam!

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość