Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2007, 09:40

witam :-D

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2007, 10:04

A ja znowu przeżywan nalot Wiejskich Traktorzystów ..... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

31 mar 2007, 10:08

justyna25, hej hej
Aginka, u nas to samo od 5 już jeżdzą i do tego smrodzą :ico_olaboga: :ico_szoking:

chyba dzisiaj pranka na dworze nie powieszę :ico_placzek:

i na dodatek mój raniutko właśnie o piatej wyszedł z wyrka i tylko mała mi podrzucił - na cyca,
schodzę później na dół - a jego nigdze ni ma :583: i tylko jakieś chałasy słychać z dworu - a ciemno przecież jeszcze było ???
wychodze i wołam - i co nudziło mu się to sobie poszedł drzewo układać :ico_puknij:
:ico_olaboga: co ja mam z tym moim - zamiast mi sniadanko do łóżeczka to on sobie robić poszedł :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 mar 2007, 10:10

hej babosy
a ja mialam wczoraj wieczor spedzic z tt i co? i klapa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: pseprasam a le tak wyslo :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
:ico_buziaczki_big: dla mayci od pitusia
ja wlasnie wtslalam chlopakow do miasta na spacerek a sama bede odpoczywac ..................................
........................................................
...................................... :ico_odkurzanie: mysie podlogi i inne takie relaksujace zajecia :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no ale co zrobic
u nas juz jakos lepeiej z mleczkiem dzis nawet wypil nieslodzone takze jest ok ....tak mysle i pucki juz tez ladniejsze ma
co do odcycowania to dacie rade dziewczyny lepiej ze same probujecie niz maluszki by mialy same zrezygnowac z cycuszkow
u nas to wygladalo tak ze maly zupelnie chcial przestac bo mu nie pasowalo a z butli bylo lepsze a pokarm nachodzil i przystawialam go tylko zeby troszke "sciagnal" a dopaljalam go butla i pokarma sam zaczal zanikac ...wiec maly praktycznie tylko ratowal mnie przed wybuchem :)
nie oproznial piersi do konca tylko tyle zeby mi przyniesc ulge i wszystko samo sie wyregulowalo im on mniej pil tym mniej nachodzilo takze naszczecie obylo sie bez zapalenia piersi ...i tez nie chcilam brac tabletek na zatrzymanie laktacji i naszczescie sie udalo .....wiec jesli mam wam doradzic to przystawiajcie tylko tyle by poczuc ulge .....no jesli dzidzie chca mleczko z butelki ....bo jesli nie to juz inna historia ....
wiem ze jest ciezko jesli dzidzia jest glodna a my ja maltretujemy jakimis innymi mleczkami ....ale dacie rade

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

31 mar 2007, 10:13

iwonap, tylko się za bardzo nie zrelaksuj bo jak twoje chłopy do domu wrócą to jeszcze pomyślą, że mieszkania pomylili ... :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 mar 2007, 10:13

aha dziewczyny mam takie pytanie co myslicie o spirali ? tak ostatnio zaczelam sie zastanawiac nad zamiana tabletek na spirale?

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

31 mar 2007, 10:15

a ja dziś będe :ico_duzepranko: :ico_pranko: :ico_odkurzanie: a wieczorkiem :ico_prasowanko: .musze coś robic zeby nie zasnąć na stojaco :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

31 mar 2007, 10:23

iwonap, ja mam teraz spisalkę bo tabletek juz nie chciałam brać - ale jakoś nie zabardzo się jeszcze z nią czuję - może za jakiś czas będzie lepiej - mówią, że trzeba się do niej przyzwyczaić
po prostu @ jest bardziej obfity i bolał mnie brzuch na początku - teraz jest lepiej ale wciąż mam jeszcze obfitsze @ i dłuższe :ico_olaboga:
ale z drugiej stony - fajnie nie trzeba pamiętać codziennie o pigułce, bo u nas gumka nie wchodzi w grę - ja mam uczulenie.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

31 mar 2007, 10:24

iwonap, ja nic Ci nie doradzę na temat spirali ... O ile się orientuję to są mocniejsze krwawienia po jej założeniu ... nie wiem ... nigdy nie miałam ....

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Ja to wogóle jestem z antykoncepcją do tyłu ... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

31 mar 2007, 10:30

no wlasnie czytalam ze sa obfitsze i bolesne kurcze a ja mam teraz 4 dni i po sprawie :ico_olaboga: i ponoc nie powinno sie uzywac tamponow :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: no tego to sobie wcale nie wyobrazam :ico_olaboga:

[ Dodano: Sob Mar 31, 2007 10:33 ]
a jak wyglada sprawa z zalozeniem ? pinoc boli strasznie ale czy jest gorszy bol od skurczow przy porodzie:) :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości