Parvati18
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:47

medycyna estetyczna

28 maja 2019, 18:48

Dzien dobry, od dluzszego czasu mierze sie z bardzo widocznymi sincami pod oczami, ktore sprawiaja ze wygladam na zmeczona.
W naszych czasach napewno da sie cos z tym zrobic w profesjonalnym salonie.Wiecie jaki zabieg bylby skuteczny i w jakim salonie
powinnam go wykonac?

anomas
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 lut 2017, 15:26

Re: medycyna estetyczna

16 cze 2019, 20:29

Tak, najlepszym zabiegiem na to myślę, że jest wypełnienie kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy rewelacyjnie poprawia defekty wokół oczy i sprawia, że skóra jest mega wypoczęta. Ja taki zabieg zrobiłam raz i mam bardzo ładne okolice pod oczami teraz, robiłam go w klinice dermed w Krakowie i naprawdę wróce tam jeszcze nie raz, nie dwa

handerso
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:03

Re: medycyna estetyczna

19 cze 2019, 14:03

Jeśli nie wiesz jaki salon medycyny estetycznej wybrać skorzystaj z wyszukiwarki klinik ja dzięki niej poznałam wiele gabinetów, o których nawet nie miałam pojęcia, fajnie, że taka strona istnieje

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: medycyna estetyczna

20 cze 2019, 12:35

Jest wiele mozliwosci zabiegowych na na Twój problem . Poczytaj sobie tutaj https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczen ... od-oczami/ i wybierz zabieg ktory Ci odpowiada :) Od siebie polecam laser :)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: medycyna estetyczna

24 lip 2019, 20:26

nie wiem skad jestes ,ale w Katowicach maja super klinike medycyny estetycznej- Dermed, ja tam sie zglaszalam z kilkoma sprawami , bardzo dobrzy specjalisli, jestem pewna ze zaradzą cos odnosnie twojego problemu

AgnieszkaSZ
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:51

Re: medycyna estetyczna

11 wrz 2019, 21:57

Jak dla mnie najlepsza klinka to w Stolicy to Klinika Miracki Profesjonalna kadra. Dobre opinie . Sprzęt najnowszej generacji . Jeżeli jakikolwiek zabieg z zakresu medycyny to tylko tam. Nie ma lepszej klinik w Warszawie z takimi lekarzami

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość