Sosenka12
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 14 kwie 2015, 09:47

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

25 maja 2016, 12:19

Poleciłam koleżance aby wypróbowała eksperyment ze stylistką, aby zmieniła swój wizerunek . Znalazłam w sieci Panią Katarzynę Morawską http://www.katarzyna-morawska.pl/ która zajmuję się zmianami wizerunku. Przyznam, że wszystko super się udało. Mogę śmiało polecić. Dziewczyna od razu lepiej się poczuła. Tak niewiele trzeba by poprawić samopoczucie. Spróbujcie same, pomaga :)

MonikaMajaDancer
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 maja 2018, 10:20

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

08 maja 2018, 10:29

Ja z koleżanką organizujemy w czerwcu dwudniowe, we wrześniu 5-cio dniowe warsztaty "Tańcz i poznaj siebie". Ja prowadze część taneczną, koleżanka jako certyfikowany coach i praktyk wellbeing część mentalną :)
Do 13 maja 2018 mamy zapisy. Jeśli miałybyście ochotę rozpocząć wakacje od ZABAWY tanecznej w gorących rytmach latino, RELAKSU w malowniczym zakątku wśród jabłoni obok ciszy lasu, POŁĄCZENIA ZE SOBĄ dzięki odkrywaniu jak wiele mówi Ci Twoje własne ciało w tańcu, ROZWOJU OSOBISTEGO podczas której zadasz sobie kilku pytań i być może znajdziesz przestrzeń na pojawienie się nowych pomysłów, REGENERACJI I NOWYCH ZNAJOMOŚCI to zapraszamy :)

szczegóły sa w wydarzeniu na fb tytuł wydarzenia to "Tańcz i Poznaj Siebie- Wakacyjne Warsztaty dla Kobiet"
termin 23-24 czerwca 2018

NaturaBio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 09 maja 2018, 19:57

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

09 maja 2018, 20:00

Może kupno nowych, naturalnych i zdrowych kosmetyków, które poprawią nasz wygląd będzie dobrym rozwiązaniem w tej sprawie? Zajrzyj do nas na stronę na pewno wybierzesz coś dla siebie.

alinanova
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 maja 2019, 12:05

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

17 maja 2019, 12:44

Czasem warto iść do psychologa. Szczególnie kiedy jest się samemu...ja mam bardzo wysoką wrażliwość i nie poradziłabym sobie sama bo bardzo przeżywam wszelkie niepowodzenia. Wszelkie uwagi odbieram jako atak i ciężko mi je przekuć w coś dobrego. Zazdroszczę dziewczyną z podejściem "tak? to ja Ci pokażę!"... u mnie zawsze było: "tak, ma w 100% racje. Jestem do niczego. Nie mam żadnych talentów". Czuję się mało atrakcyjna mimo, że inni mówią że wcale tak nie jest. Poszłam na terapię do Psychologgia-Plus w Warszawie i cały czas pracujemy nad moją pewnością siebie. Po pierwszych wizytach czuję się lepiej i widzę sens kontynuacji.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

10 cze 2019, 13:36

Ja na poprawę swojego samopoczucia zrobiłam sobie makijaż permanentny ust. Wykonałam go w Warszawie, http://www.biotekpolska.pl/. Od razu poczułam się lepiej :).

kami2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 18 cze 2019, 13:00

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

19 cze 2019, 12:57

polecam warsztaty z improwizacji teatralnej na budowe pewnosci siebie!

Awatar użytkownika
zielonacebulka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 05 lip 2019, 10:11

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

05 lip 2019, 10:27

Ufunduj sobie wizytę u kosmetyczki albo w SPA. Zadbasz o swoje ciało, paznokcie, włosy. Nie dość, że się zrelaksujesz to jeszcze dodasz sobie pewności siebie, ponieważ po takich zabiegach kobieta promienieje :)

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Sposób na pewność siebie i wyższą samooceną dla kobiet

16 lis 2019, 14:00

ja zaczęłam czytać mnóstwo książek - od astrofizyki, przez psychologię i po książki z zakresu biznesu :-) im więcej wiedziałam, tym lepiej mi było na duszy i to pociągnęło za sobą same zalety w życiu :-)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość