MammaMia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 14 sty 2014, 15:45

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

17 cze 2019, 10:22

Piję dużo kawy...więc moje zęby nie są z tego zadowolone... By były białe używam codziennie pasty wybielającej z czarnym węglem.

fllora
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:48

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

19 cze 2019, 14:55

to, czy paski ci zaszkodzą czy nie też dużo zależy od twoich zębów. Ja np. w ogóle nie mam z nimi problemów, stosowałąm paski, ładnie mi wybielily zęby - i zero problemu. A moja siostra jak próbowała to później nie mogła sobie dać rady z nadwrażliwością :/

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

30 wrz 2019, 23:00

Ja wybielałam swoje ząbki w tym gabinecie http://sandent.pl/ i miałam 100% pewności, że nie zniszczą mi szkliwa czy podrażnią dziąsła. Warto poświecić te parę złoty więcej i oddać swoje ząbki pod opiekę specjalistów.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

08 paź 2019, 13:37

Ja wybielałam ząbki w Eurodental w Warszwie, biłam to na miesiąc przed ślubem i był to optymalny czas, żeby ząbki były piękne w najwazniejszym dniu mojego życia, poza tym nie palę ani nie piję kawy czy coli więc nie bałam się, że stracą swój kolor po wybieleniu.

Awatar użytkownika
trooper89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:04

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

10 paź 2019, 07:16

Myślę że lepiej chwile przed ślubem. Miesiąc to jest max.

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

05 sie 2021, 11:42

Ja wybielałam na ok 2 miesiące przed paskami wybielającymi, a potem jakoś 2 tygodnie przed zrobiłam sobie tygodniową "przypominajkę". Miałam sprawdzone, zdrowe zęby .

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

11 sie 2021, 10:29

[quote="zlotowlosaemi"]Ja wybielałam na ok 2 miesiące przed paskami wybielającymi, a potem jakoś 2 tygodnie przed zrobiłam sobie tygodniową "przypominajkę". Miałam sprawdzone, zdrowe zęby .[/quote]


A jakie paski stosowałaś? Nie miałaś żadnego efektu ubocznego, np. nadwrażliwości dziąseł? Ja się tego trochę boję.

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

16 sie 2021, 13:33

Ja używałam tych: https://www.notino.pl/my-white-secret/charcoal-and-coconut-oil-paski-wybielajace-do-zebow/ one są dość delikatne, jeśli była jakaś nadwrażliwość to może pod koniec, ale taka delikatna po nałożeniu paska przez kilka sekund. Kiedyś wybielałam żelem (takim z nakładkami) i efekt wybielenia też był fajny, ale nadwrażliwość była przez chwilę trochę większa

wilczawena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 17 lut 2021, 18:38

Re: Wybielanie zębów przed ślubem - kiedy

16 sie 2021, 19:13

Hmmm... dzięki za info. Tak podpytywałam, bo stosowałam kiedyś właśnie zel i on spowodował u mnie mocną nadwrażliwość. Po nałożeniu nakładek piekło, jak piłam coś ciepłego to też. Minęło po paru dniach od odstawienia co prawda... Może zaryzykuję raz te paski :P

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość