Awatar użytkownika
Nina78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2018, 16:16

Sinial - opinie o kremie na cellulit

22 paź 2018, 14:53

Mam cellulit. Niesamowicie mnie to irytuje, bo jest to bardzo obrzydliwe. Nie pamiętam, kiedy ostatnio byłam na basenie czy na plaży - na udach cellulit mnie od tego zdecydowanie oddala.
Wprowadziłam już wiele rzeczy - zaczęłam ćwiczyć, zmieniłam dietę, zaczęłam stosować domowe peelingi i inne domowe sposoby. Ale efekt jest raczej nikły.
Zaczęłam zastanawiać się nad kremem. Ale koleżanki mi odradzają wszystkie drogeryjne produkty. W takim razie zaczęłam szukać w internecie i znalazłam Sinial. Wygląda naprawdę super, ma naturalny skład. Opinie też mówią, że skuteczny.

Ale jestem ciekawa, co wy o tym myślicie. Co uważacie? Korzystałyście?

Awatar użytkownika
Arisa86
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 29 paź 2018, 15:37

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

29 paź 2018, 16:14

Dobrze, że odradzały ci drogeryjne kremy, bo one NIC nie wnoszą. Próbowałam wielu i żaden nie zrobił różnicy - ćwiczyłam, jakieś masaże, maseczki, peelingi, ale zastosowanie tych kremów nic a nic nie zmieniało.I wtedy trafiłam na Sinial. Nawyki zostały takie same, ale dzięki Sinialowi walka z cellulitem stała się o wiele prostsza.
Nie powiem, żeby to był produkt idealny, bo produkt idealny to kiedy jest tani i skuteczny, a Sinial mimo wszystk nie jest czymś tanim. Ale z drugiej strony przecież cały rynek powinien polegać na tym, że im wyższa jakość i lepszy produkt, tym powinien więcej kosztować. Przynajmniej w tym przypadku tak jest. :D

Frania23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:34

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

14 lis 2018, 18:42

Korzystam z Siniala już od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona. Już po 2 tygodniach zauważyłam poprawę jeśli chodzi o wygląd moich ud i brzucha - cellulit się zmniejszył i zmniejsza się nadal.
Oczywiście też nie jest tak, ze leżę do góry brzuchem i tylko się kremuję, bo do tego dochodzą ćwiczenia, napary z ziół i zdrowa dieta, ale chyba nikt nie wierzy, że sam krem może zrobić za nas całą robotę, prawda? ;)
A sam krem można dostać na stronie internetowej https://sinial.pl/ - z tego co widziała, to w żadnej drogerii go ni ema.

Awatar użytkownika
Nina78
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 17 paź 2018, 16:16

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

19 lis 2018, 17:10

A, i jeszcze jedna sprawa. Mam wrażliwą skórę - wiele kosmetyków powoduje u mnie zaczerwienienie, wysypki albo inne podrażnienia. No i zastanawiam się, czy Sinial jest na tyle delikatny, żeby nic takiego nie powodować.

klarki178klarki
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:30

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

26 lis 2018, 21:00

Na cellulit najlepszy jest moim zdaniem rower. Od roku jedzę na rowerze i mam super nóżki.

Frania23
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 31 paź 2018, 14:34

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

27 lis 2018, 18:38

Zdecydowanie ćwiczenia są ważne, ale myślę, że i tak dobry krem to jedna z najważniejszych rzeczy w walce z cellulitem. A c do Niny - to akurat jego naturalność i testy wskazują na to, że bardzo dobrze współgra z wrażliwą skórą. Myślę, że nie masz się o co martwić. :)

Awatar użytkownika
kajo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 29 mar 2019, 13:32

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

13 maja 2019, 12:02

ogolnie tak, stosuje sinial juz jakies 3-4 miesiace. Efekty są super ale! tak jak wszyscy piszą - do tego cwiczenia i dieta bo bez tego ani rusz :) jak wszystko polaczysz to powinno byc super ;)

alleandra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:59

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

30 maja 2019, 12:23

ja z wrażliwców, więc potwierdzę - nie podrażnia skóry :) a używam go już dość długo :P

fllora
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:48

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

19 cze 2019, 15:13

ja się nad nim mocno zastanawiam, ale jednak cena jest dość wysoka... nic taniej nie ma, serio?

Kaludusiek199
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020, 13:26

Re: Sinial - opinie o kremie na cellulit

29 paź 2020, 13:30

Ja wychodzę z założenia, że jednak lepiej kupić jeden droższy krem o skutecznym działaniu, niż testować 3/4 buble, które Ci się nie przydadzą, bo i tak na tym wyjdziesz stratnie. Ja też na początku kupiłam dwa kremy za połowę ceny sinialu i jestem stratna o jedno opakowanie

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość