mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

05 wrz 2016, 21:04

Ja mysle o diecie bezglutenowej z http://slim-diet.pl/dieta-bezglutenowa/
Sama nie jestem w stanie ułozyć sobie jadłospisu dlatego zastanawiam się nad zamówieniem go od dietetyka.
Z tego co wiem Slim Diet oferuje smaczne, odpowiednio dopasowane diety.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

24 wrz 2016, 08:06

Witam, zdrowe odżywianie to podstawa do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu, nawet najlepsze diety na dłuższy czas nie dadzą rady jak i tak później wrócimy do zwykłego odżywiania, jak wprowadzimy zmiany w naszym życiu i będziemy się ich trzymać to i oczywiści i nadwagi nie będzie samopoczucie też będzie lepsze do tego dołożyć troszkę ruchu i mamy efekt ja osobiście wczytałam się w temat tłuszczy jakie powinniśmy stosować i okazało się że oleje roślinne mają tyle cennych właściwości dla naszego organizmu o których nie mamy pojęcia polecam poczytać i wypróbować https://olejowesmaki.pl/shop/

Awatar użytkownika
joowita
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 18:22

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

28 wrz 2016, 20:38

Dieta DASH została stworzona jako zbiór zaleceń żywieniowych dla osób z nadciśnieniem i sposób na obniżenie ciśnienia tętczniczego. Zespół specjalistów oceniających najpopularniejsze diety stwierdził, że dieta DASH to nie tylko dieta na obniżenie ciśnienia tętniczego, ale służy również profilaktyce cukrzycy, a jej zasady mogą stanowić bazę racjonalnego odżywiania. Zupełnie przypadkiem, okazało się, że to również najskuteczniejsza dieta odchudzająca. Eksperci oceniający diety podkreślali, że jest to dieta genialna w swojej prostocie.
Badania pokazują, że dieta DASH realnie zmniejsza ryzyko zawału serca, wystąpienia choroby wieńcowej, obniża poziom LDL, podnosi poziom HDL, a przede wszystkim obniża ciśnienie tętnicze (w przypadku osób z nadciśnieniem o 11,5 mmHg, a u zdrowych osób o 7 mmHg).

wersol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2015, 16:00

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

26 kwie 2019, 21:06

Z pewnością dobrze na nasze samopoczucie wpłynie dieta śródziemnomorska. To jedyna dieta, która jest zapisana w dziedzictwie kultury UNESCO. Zawdzięcza to niezwykle dokładnemu opracowaniu naukowemu diety pochodzącej z Krety i południowych Włoch o czym możemy przeczytać w poradniku zdrowia Zachowajmy Zdrowie. Dieta śródziemnomorska opiera się o piramidę żywieniową (jak poniżej). Z piramidy wynika, że w naszym menu mięso jest passe. Zwłaszcza mięso inne niż białe. Co ciekawe dopuszczalny w naszej diecie jest alkohol, w postaci szklanki wina wytrawnego raz dziennie szklanka http://www.zachowajmyzdrowie.pl/dieta-srodziemnomorska/ . To chyba jedyna dieta w której jest alkohol.

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

28 cze 2019, 16:12

A ja po prostu postawiłam na catering dietetyczny- to bardzo wygodna opcja a przynajmniej mam pewność, że każdy posiłek jest zdrowy i pełnowartościowy. Sama wybrałam Wygodnadietę, za poleceniem koleżanki, i nie żałuję;)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

11 lip 2019, 15:47

A ja po prostu postawiłam na catering dietetyczny- to bardzo wygodna opcja a przynajmniej mam pewność, że każdy posiłek jest zdrowy i pełnowartościowy. Sama wybrałam Wygodnadietę, za poleceniem koleżanki, i nie żałuję;)
Też od nich zamawiam jedzenie. Mają smaczną kuchnię a dania są syte i urozmaicone więc się nie nudzą;)

martynka765123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 08:30

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

12 lip 2019, 08:35

Ja też zamówiłam sobie catering dietetyczny! Nie ma nic lepszego i bardziej wygodnego ;)) Na dietly.pl wyszukałam sobie dietkę i stosuję już 3 miesiąc ;p Jedzenie jest pyszne a ja chudnę i o nic się nie zamartwiam :DDDDD Polecam każdemu!!

ona88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 17 lip 2019, 14:47

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

17 lip 2019, 15:53

Ja poczułam różnicę jak zaczęłam zamawiać catering dietetyczny. Aktualnie stawiam na Wygodną Dietę i powiem szczerze, że to naprawdę świetna opcja! :)

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

24 lip 2019, 23:20

żeby zdrowo schudnąć trzeba zdrowo jeść! polecam catering dietetyczny, jest to bardzo wygodnadieta, nie trzeba gotować a jednocześnie możesz być pewna, że Twoje odchudzanie jest pod kontrolą specjalistów

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

15 sie 2019, 20:16

Faktycznie, catering dietetyczny to bardzo fajna opcja. Ja też zamawiam sobie jedzenie z Wygodnejdiety i jestem zadowolona z rezultatów.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość