Awatar użytkownika
CzaCza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 20 maja 2019, 09:47

Re: Jaki samochód dla córki?

06 cze 2019, 11:03

ja jako pierwszy samochód dostałam matiza :) Myślę, że tez fajne autko na początku. Małe, zwrotne i nie wyciąga astronomicznych prędkości, więc taki plus przy niedoświadczonym kierowcy.

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Jaki samochód dla córki?

08 cze 2019, 17:07

Zanka, a ten shell to nadaje się do każdego auta czy zależy od paliwa na jakim jeździ?
Jest kilka lub kilkanaście rodzai olejów shella. A żeby dobrać odpowiedni olej to możesz skorzystać ze strony lubematch która podpowie jaki olej potrzebny.

nanana
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2017, 22:12

Re: Jaki samochód dla córki?

12 cze 2019, 13:53

Zalezy od budzetu.

J0la
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2019, 14:02

Re: Jaki samochód dla córki?

12 cze 2019, 14:21

Wlasnie w duzej mierze zalezy to od funduszy jakie jestesmy w stanie przeznaczyc na ten cel. Wiele osob jeszcze decyduje sie na uzywane samochody pomimo rozmaitych przygod o jakich mozna przeczytac praktycznie wszedzie. Niestety sprzedawcy nie zawsze sa do konca uczciwi w stosunku do kupujacych. To co mozna przeczytac w typowym opisie na aukcji czesto mija sie mocno z faktycznym stanem. Mam tutaj na mysli rozne usterki techniczne jakie moga wyjsc po kolejnych miesiacach eksploatacji. Wtedy koszt zakupu moze sie nawet podwoic dlatego warto zorientowac sie jakie sa alternatywy. Bardziej liczacy sie na rynku producenci oferuja mozliwosci finansowania zakupu nowego samochodu. Na przykladzie Dacii - dacia.pl/samochody/pelna-gama/nowy-duster.html mozna to bardzo latwo dostrzec. Najpopularniejsze sa raty 50/50 dla osob zastanawiajacych sie na kupnem samochodu z salonu. Radze zastanowic sie dwa razy i przemyslec cala sprawe wlasnie z tej perspektywy.

Awatar użytkownika
Kyrie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:28

Re: Jaki samochód dla córki?

13 cze 2019, 13:46

Toyota Yaris wydaje sie dobrym wyborem dla poczatkujacej kobiety za kolkiem.

Coolka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 384
Rejestracja: 09 lut 2014, 18:55

Re: Jaki samochód dla córki?

14 lip 2019, 22:06

Jest kilka lub kilkanaście rodzai olejów shella. A żeby dobrać odpowiedni olej to możesz skorzystać ze strony lubematch która podpowie jaki olej potrzebny.
Myślę, że nawet więcej Shell ma w swoijej ofercie. Poza olejami do aut osobowych mają tez do motocyklu, aut dostarczych, ciężarowych, łodzi, samolotów i nawet maszyn rolniczych ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość