elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Nauka jezyka

18 mar 2019, 17:13

Można bardzo fajne wyjazdy językowe zamawiać przez stronę lingwista.com.pl. W tym roku moje dzieciaki pojechały na Maltę, a w przyszłym to myślimy już żeby wysłać starszego do Niemiec, bo też robią takie obozy w Bawarii, a że mamy też tam rodzinę to jakoś tak przy okazji by się też siostrę pod Monachium odwiedziło. Poza tym, niemiecki też dobrze jest znać, a nie tylko angielski. Fajna opcja jest to, że na takim obozie też są dzieci niemieckie

paulinasowa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:36

Re: Nauka jezyka

20 mar 2019, 10:44

Nauka języków to bardzo dobra inwestycja w przyszłość :) Jeśli chcesz wysłać syna na obóz językowy to polecam Ci sprawdzić ofertę szkoły Berlitz. Mają wiele wariantów do wyboru, więc z pewnością dobierzecie coś według własnych preferencji.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Nauka jezyka

10 kwie 2019, 19:53

Ja właśnie zabrałam się za odświeżanie swojego angielskiego z tutlo. Skusili mnie możliwością nauki online i elastycznymi godzinami lekcji;)

basnas
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 84
Rejestracja: 13 lut 2015, 12:45

Re: Nauka jezyka

13 kwie 2019, 13:24

Ja uczyłam się angielskiego za czasów szkolnych, ale niedawno zapisałam się na dodatkowy kurs, żeby trochę odświeżyć sobie same konwersacje.

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Nauka jezyka

03 maja 2019, 15:10

Ja właśnie zabrałam się za odświeżanie swojego angielskiego z tutlo. Skusili mnie możliwością nauki online i elastycznymi godzinami lekcji;)
Też się z nimi uczę. Ja przekonałam się do nich dzięki temu, że mogłam odbyć darmową lekcję próbną. Najpierw zobaczyłam jak to działa a później dopiero mogłam podjąć decyzję;)

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: Nauka jezyka

10 cze 2019, 21:35

Ja właśnie szukam jakiegoś kursu online. Zależy mi głównie na tym aby poćwiczyć rozmowę bo w tym jestem kiepska. Zastanawiam się nad tym tutlo- oferta wydaje się fajna a i dużym plusem są elastyczne godziny. Nie wiedziałam, że można odbyć lekcje próbną.. Jak się na nią umówić?

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Nauka jezyka

20 lip 2019, 13:56

Ja uczę się z tutlo już kilka miesięcy i zdecydowanie widzę poprawę, zwłaszcza w prowadzeniu rozmowy. Dużo pewniej posługuję się językiem a na tym własnie zależało mi najbardziej więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
A co do lekcji próbnej, to najlepiej wejdź sobie na ich stronę i tam już będziesz wszystko miała wyjaśnione.

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Nauka jezyka

29 sie 2019, 21:47

jakoś uczyć się zdalnie nie umiałabym znaleźć motywacji. Wolę jakieś stacjonarne zajęcia. Znajoma bardzo mnie namawia na zajęcia z niemieckiego w Szkole Katarina w Warszawie. Mówi że zajęcia prowadzone ciekawe i różnorodnie. Często zajęcia prowadzone przez zabawę aby łatwiej przyswoić wiedzę.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Nauka jezyka

22 paź 2019, 14:33

[quote="Pola23"]Ja uczę się z tutlo już kilka miesięcy i zdecydowanie widzę poprawę, zwłaszcza w prowadzeniu rozmowy. Dużo pewniej posługuję się językiem a na tym własnie zależało mi najbardziej więc wszystko idzie w dobrym kierunku.
A co do lekcji próbnej, to najlepiej wejdź sobie na ich stronę i tam już będziesz wszystko miała wyjaśnione.[/quote]

Też się z nimi uczę. Z obsługi jak i samego kursu jestem bardzo zadowolona. Taka nauka jest bardzo wygodna a dużym plusem jest to, że niewykorzystane lekcje w danym miesiącu przechodzą na następny, więc nic się nie marnuje;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość