Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

21 lip 2019, 17:17

Mnie się udało schudnąć dopiero gdy połączyłam ćwiczenia z dietą- wtedy poszło dużo szybciej, a wiadomo, jak są widoczne efekty to i chęci sa większe;) Jedzonko zamawiam z Wygodnejdiety, dzięki nim w końcu jem regularnie i zdrowo a to jest bardzo ważne przy odchudzaniu.

velvet
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 12 wrz 2020, 17:23

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

12 wrz 2020, 18:27

pewnie ze odchudzanie moze byc latwiejsze! ja skorzystalam z gotowej diety i zamowilam pudelka od wygodnadieta! najlepszy pomysl na jaki wpadlam od dawna :D swieze i smaczne jedzonko codziennie pod drzwiami, nie musialam sie martwic gotowaniem i zakupami i chudlam!

Kudi7
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 28 sie 2020, 11:38

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

30 lis 2020, 15:47

Diety pudełkowe bardzo ułatwiają życie, ale nie są odpowiednio zbilansowane pod daną osobę. Najlepiej jest wykupić dietę u sprawdzonej osoby, która nie tworzy tych diet na zasadzie kopiuj wklej, jak to dziś robi większość, a faktycznie poświęca sporą część czasu, aby ten jadłospis był jak najbardziej dostosowany pod klienta i zgodny z jego wymaganiami. Ja mam takową dietę od Pauliny Walczewskiej jedynie z tych produktów, które lubię. Efekty są mega, szybko zauważyłam różnicę, jem tylko to co lubię, zdrowo i oprócz tego mam od niej indywidualny plan treningowy z jej platformą treningową, także polecam :)

Awatar użytkownika
6revoo6
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 gru 2020, 14:17

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

24 gru 2020, 11:50

Jakiego ja zawsze wkurwa dostaję jak widzę jakieś specyfiki, które mają rzekomo pomagać przy odchudzaniu. Każdy z nich to ściema i tyle. JEDYNE CO LICZY SIĘ PRZY ODCHUDZANIU TO BILANS KALORYCZNY I NIC INNEGO NIE MA ZNACZENIA

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Odchudzanie może być łatwiejsze

04 sty 2021, 18:31

Ważne, aby odchudzać się bezpiecznie. Ja postawiłam na metody tradycyjne czyli dieta i ruch. I tak zamawiam sobie catering z Wygodnejdiety- dzięki nim jem zdrowo i regularnie, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem zadowolona.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość