KamilaB
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 15:13

Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

24 kwie 2019, 15:30

Cześć dziewczyny!
Po zepsuciu się mojej sokowirówki, nadszedł czas na wyciskarkę wolnoobrotową, która marzy mi się już od dłuższego czasu.
Przekopując fora i blogi trafiłam na wyciskarkę marki COBBO i teraz moje pytanie do Was, czy ktoś ją posiada, polecacie?
Jestem w stanie zapłacić za wyciskarkę tak do 3 tys.
Proszę o opinie :)

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

21 maja 2019, 17:52

ja moge Ci z doswiadczenia polecic wyciskarke wolnoobrotowa Hurom, dwa miesiace temu zamowilam, uzywam jej czasami nawet 2x dziennie,fajnie wyglada no i przede wszystkim porzadna, zerknij sobie https://sklep.puregreen.pl/hurom/ ja tutaj kupilam ta moja, naprawde nie wyobrazam sobie juz mojej kuchni bez niej :)

Kleopatra
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 wrz 2014, 21:21

Re: Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

14 cze 2019, 23:02

A ja polecam Ronic, mam ją od grudnia i wszystko z nia ok, a soki sa pyszne. Niestety trochę zabawy jest z myciem mimo że miało byc tak prosto.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

10 lip 2019, 11:48

Nie ma sensu przeplacac tak duzo jesli za duzo mniejsza kwote mozesz miec wyciskarkę bardzo dobrej jakosci w ktorej zrobisz i soki i musy i sorbety czy lody a nawet dipy czy smothie. My planowalismy wydac tysiac ale kupilismy wyciskarke wolnoobrotową Midea za niecale 700 i jestem nia zachwycona totalnie ! Cicha, latwa w obsludze, bardzo wydajna i poreczna. Poczytaj sobie o niej http://4juices.eu/ :)

Awatar użytkownika
kchmiel93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 23 lip 2019, 10:58

Re: Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

23 lip 2019, 15:47

Co prawda nie miałem na własność, ale miałem okazję korzystać z firmy Gorenje z racji, że kiedyś pracowałem w sklepie z wyposażeniem AGD. Wcale droga nie była (do 800 zł jeśli dobrze pamiętam), a korzystało się dobrze. W tej cenie już ma opcję "cofania" co jest chyba kluczowe przy takim sprzęcie.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Wyciskarka wolnoobrotowa COBBO - polecacie?

09 wrz 2020, 14:45

Witaminy i enzymy niszczy wysoka temperatura. W sokowirówce części nagrzewaja się, w wyciskarce nie, przez co sok z wyciskarki jest zdrowszy, ma więcej wartości odżywczych. Są różne sitka, do soku bardziej klarownego lub przecierowego, ja mam dodatkowo sitko do lodów (sorbetow). W wyciskarce można robić soki warzywne z dodatkiem liści i ziół (szpinak, jarmuz, kapusta, botwinka, mniszek lekarski, mięta itp). Dobrze jest postawic na dobrej klasy sprzęt marek Sana czy Omega. Daje kontakt do firmy Eujuicers, w której pomogą wybrac dobrej jakości urzadzenie:
NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość