Awatar użytkownika
seniorita007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 lip 2019, 13:58

Re: dieta pudełkowa

24 lip 2019, 14:23

nie wiem.. ja wole jednak sama sobie ugotować.. nawet mimo braku czasu, ale kto co woli.

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: dieta pudełkowa

24 lip 2019, 23:17

też zamawiam, poleciła mi ją koleżanka z pracy i okazało się, ze jest ona naprawdę wygodna :) oszczędzam czas na zakupach i gotowaniu!

Alladini
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 25 lip 2019, 09:19

Re: dieta pudełkowa

25 lip 2019, 09:39

Ja też wybrałam catering dietetyczny, dla siebie samej ciężko było gotować i pilnować kaloryczności, często jedzenie mi zostawało, albo było za mało. Jeszcze nie mam swojej ulubionej diety, bo korzystam z wyszukiwarek jak np. napudelkach.pl, tam mają wiele różnych cateringów z danego miasta i można sobie testować różne opcje. Ja nie wchodzę na diety powyżej 1500 kalorii i to mi się sprawdza.

martynka765123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 12 lip 2019, 08:30

Re: dieta pudełkowa

25 lip 2019, 10:30

Ostatnio się moda zrobiła na pudełka, ale co się dziwić, ludzie żyją coraz szybciej i intensywniej ;d U mnie znajomi korzystają już od kilku lat z cateringu a mnie dopiero teraz namówili i już się nie dziwię, czemu cały czas korzystają z takiej diety! Kto nie spróbuje ten będzie krytykował..Ja polecam ;d Mi najbardziej smakuje z Pomelo i zamawiam ze strony Dietly.pl Bardzo fajna wyszukiwarka, prosta i przejrzysta ;d

KaLipka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 17 kwie 2019, 14:27

Re: dieta pudełkowa

15 sie 2019, 20:10

Wygodnadieta ma bardzo fajną ofertę. Sama zamawiam ich już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, jedzenie smaczne i urozmaicone a dostawy zawsze na czas.

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: dieta pudełkowa

18 sie 2019, 23:01

Wygodnadieta ma bardzo fajną ofertę. Sama zamawiam ich już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, jedzenie smaczne i urozmaicone a dostawy zawsze na czas.
a jaką dietę zamawiasz?

Aledia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 23 maja 2019, 23:22

Re: dieta pudełkowa

18 sie 2019, 23:14

dla mnie spoko jest wygodnadieta, już od dłuższego czasu od nich zamawiam, nigdy nie miałam z nimi problemów, dania się nie powtarzają i sa smaczne,
a jaką masz dietę?
ja zastanawiam się nad bezglutenową, żeby sprawdzić czy moje problemy zdrowotne wynikają z tego...

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: dieta pudełkowa

16 wrz 2019, 21:42

[quote="KaLipka"]Wygodnadieta ma bardzo fajną ofertę. Sama zamawiam ich już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona, jedzenie smaczne i urozmaicone a dostawy zawsze na czas.[/quote]

Podpisuję się pod Wygodnądietą. Ja jestem u nich teraz na diecie wegetariańskiej i jak na razie bardzo mi się podoba;)

Awatar użytkownika
DioDio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:26

Re: dieta pudełkowa

26 wrz 2019, 15:38

Jakoś nie przemawia do mnie traceniu tyle pieniędzy przez to że komuś nie chce się wziać do robotu i porobić chwile w kuchni, ale to nie moje pieniądze wiec jak niech ktos sobie kupuje i zamawia jeżeli chce.

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: dieta pudełkowa

08 paź 2019, 14:40

A jak dla mnie opcja z cateringiem jest super;) Nie muszę codziennie martwić się gotowaniem, Wygdonadieta zapewnia mi 5 posiłków dziennie, smaczne, zdrowe i syte więc niczego mi nie brakuje. A jeśli podliczyć to co wcześniej miesięcznie zostawiałam w spożywczym to kwoty wcale za bardzo się nie różnią;)

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość