Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

29 gru 2017, 19:52

Dobry fryzjer nie zrobi tak jak ktoś pisał, że efekt jest tylko na chwilę. Niedawno byłam u fryzjera w pasażu stokłosy w http://studiocalypso.pl/. Zabieg odbudowujący strukturę włosa dał lepsze rezultaty niż się spodziewałam. Włosy nie są już takie cienkie i łamliwe jak przedtem i zupełnie inaczej się układają. Do tego fryzjer doradził mi jakich kosmetyków do włosów mam używać w domu. I jak dotąd jestem zadowolona. Pewnie za jakiś czas zabieg będzie trzeba powtórzyć, ale na razie jest super.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

08 sty 2018, 14:20

Akurat jeżeli chodzi o zabiegi regenerujące włosy to jest ich kilka, warto wcześniej udać się do fryzjera aby sprawdził w jakiej kondycji się znajdują oraz ewentualnie jaki zabieg w naszym przypadku będzie najbardziej skuteczny.

szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

12 sty 2018, 18:45

Ja bym jednak skorzystała z fachowej porady dobrego fryzjera. Takie zniszczone włosy na pewno dobrze by było podciąć i zaaplikować im jakąś odpowiednią kurację regenerującą. Polecić mogę warszawskie salony Gnatyshyn znajdujące się na Ursynowie ( Al.KEN 36A i Pasaż Ursynowski 9), chodzę tam dość często. Jestem bardzo zadowolona z obsługi, mają świetnie wyszkolony personel.

Monica4321
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 21 wrz 2017, 13:40

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

28 lis 2018, 12:28

Aby dobrać odpowiednie kosmetyki do włosów trzeba mieć znacznie większą wiedzę niż ta, którą posiadają przeciętni fryzjerzy. Na szczęście jakiś czas temu trafiłam w dobre ręce, a dokładnie do salonu www.salonwadas.pl w Katowicach. Jestem naturalną blondynką z cienkimi i łamliwymi włosami, a po pielęgnacji, którą na nich zastosował są znacznie bardziej błyszczące i zdrowe. Najbardziej cieszy mnie to, że przestały się rozdwajać.

darkparadise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 28 wrz 2017, 17:42

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

16 gru 2018, 00:37

Zniszczonych włosów już nic nie naprawi, trzeba podcinać i nawilżać, ja wolę domowe metody i jakieś maski diy. Według mnie takie fryzjerskie zabiegi to strata pieniędzy, produkty których się do nich używa są oparte na silikonach i efekt jest tylko do kilku myć, lepiej za te pieniądze kupić sobie np dobrą suszarkę i więcej wydać na droższą farbę. Największą różnicę w kondycji zauważyłam gdy zaczęłam suszyć suszarką z sensorem temperatury z babyliss i polecam zainwestować w taki sprzęt jeśli lubisz stylizację na ciepło

Violetta678
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 26 lip 2019, 03:55

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

27 lip 2019, 05:48

Ja co kilka miesięcy robię u dziewczyn w In Harmony Olaplex i u mnie sprawdza się rewelacyjnie, włoski wyglądają zdrowo, są lśniące a co ważne taki efekt utrzymuje się bardzo długo :) Moim zdaniem lepiej wydać więcej co jakiś czas, niż kupować non stop drogeryjne odżywki

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

09 sty 2020, 10:34

Jeżeli któraś z Pań jest z Warszawy to ja osobiście polecam salon fryzjerski na Al KEN 21 i jest to salon CORTE DEL SOLE. Bardzo lubię tam chodzić bo Pani fryzjerka używa najlepszych kosmetyków i ma super podejście do klienta i jako jedyna umie zrobić mi super platynowy blond na włosach.

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

19 kwie 2020, 14:43

Znam ten salon i powiem wam, że robią bardzo ładne fryzury i uwielbiam chodzić do nich na regenracje. Teraz wiadomo, że to utrudnione ale jak skończy się epidemia to melduję się w CORTE DEL SOLE.

Marlenka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 27 cze 2020, 15:12

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

28 cze 2020, 10:57

Ja ostatnio byłam w In Harmony na Olaplexie i gorąco wam polecam włoski są tak lśniące i mięciutkie, że nie mogę przestać ich dotykać - a wiem, że powinnam :)

Awatar użytkownika
modnaona
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 07 maja 2018, 09:10

Re: Zabiegi regenerujące włosy u fryzjera

25 paź 2020, 10:13

według mnie lepiej takie zabiegi robić w domu - wychodzi taniej, a można robić je częściej. Zajrzyj na https://emporium.com.pl/ to sklep z artykułami fryzjerskimi - ma świetnej jakości kosmetyki i ceny mega konkurencyjne

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość