Antonina14
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 30 lip 2019, 09:45

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

01 sie 2019, 19:00

Bardzo ładna sukienka☺

Monikaflisiakk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:17

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

23 wrz 2019, 11:01

ja bym sie bała kupić sukienkę i chyba wolałabym dać kartę podarunkową do danego sklepu :)

Kasiek88
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 257
Rejestracja: 30 cze 2015, 19:10

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

22 paź 2019, 11:57

Do sukienki dobierz mały drobiazg z biżuterii np ładną zawieszkę albo kolczyki z kolekcji Love Love Apart

Doroti
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:09

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

28 paź 2019, 15:51

A ja bym się cieszyła z sukienki na prezent, szczególnie że w cieplejszym okresie chodzę tylko w nich. Jasne i wzorzyste sukienki takie jak np. na stronie 5ave to po prostu coś w czym jestem bezgranicznie zakochana. Koleżanka nie mogłaby mi zrobić lepszego prezentu jak dokupienie kolejnej na urodziny, a później wspólny wieczór na mieście na plotach i żalach przy kilku kieliszkach wina. Tak wspólny spędzony czas chyba i tak jest najlepszym prezentem, szczególnie że mamy już swoje rodziny i zdecydowanie mniej czasu dla siebie.

fitotka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2019, 19:13

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

31 paź 2019, 20:29

Oh, doskonale rozumiem o czym mówisz! Na 5ave jest jeden fason sukienki który tak strasznie mi się podoba że nie wiem czy jej nie zamówie przypadkiem, choć znajac mnie i tak pewnie jej nigdy nie ubiorę, haha..

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

26 maja 2020, 08:10

Jeśli sukienka ma być w prezencie, to raczej coś takiego - https://www.merg.pl/product-pol-104761- ... ROCHY.html Nie wydaje mi się, żeby inna opcja była tutaj dobrym pomysłem. Kwestia odpowiedniego planu i podejścia do tego. Kupno sukienki na prezent zawsze jest ryzykowne, ale jeśli coś pójdzie nie tak, to przecież zawsze możecie zwrócić.

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

01 cze 2020, 14:23

a z jakiej okazji ten prezent? ja bym chyba nie chciała dostać ciuchów od przyjaciółki na prezent :D

WORLDbyNIKA
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:40

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

09 cze 2020, 12:04

witam Was serdecznie,

KOBIETA - PREZENT - tylko biżuteria :)))

Polecam Wam stronkę WORLDBYNIKA (z końcówka com :)) , gdzie znajdziecie biżuterię dla Niej i dla Niego ręcznie robiona przeze mnie. Każda rzecz jest POJEDYNCZA, co pozwala poczuć się właścicielowi wyjątkowo.
Serdecznie Was zachęcam do odwiedzenia strony, ponad 700 produktów, z których każdy jest inny. Codziennie nowości !!!

WORLD by NIKA w internecie, na fb i na instagramie - czekam tam na Was :))))

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

21 lip 2020, 08:06

To dosyć ryzykowny prezent, ale jeśli znasz wymiary tej osoby, rozmiar i masz pewność, że będzie Ok, to czemu nie?
Koleżance dałam w prezencie tę sukienkę - https://www.merg.pl/product-pol-125471- ... RWONA.html
Ale my się doskonale znamy i ... nosimy ten sam rozmiar ;-)

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Prezent dla znajomej - sukienka ?

16 lis 2020, 09:07

Rewelacyjny przykład - https://www.merg.pl/product-pol-124693- ... WINIA.html Estetyczna, klimatyczna i uniwersalna. Do tego kolorek, który sprawdzi się w przypadku różnych zastosowań. Jak dla mnie super sprawa. Wiadomo, że nie każdej musi pasować taka sama, bo jednak też wymaga ona odpowiedniej figury, ale wizualnie robi różnicę.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość