elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Porost włosów

02 sie 2019, 11:17

Witam, dzień dobry. Szukam naprawdę dobrego i naprawdę skutecznego sposobu na porost włosów. Takze z góry dziękuję za jakieś marketowe szampony i odżywki których producent sobie wymyślił że będzie je reklamował jako zagęszczające włosy...Szukam czegoś dobrego, co faktycznie pomoże. Jakieś propozycje?

martaokil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:13

Re: Porost włosów

06 sie 2019, 09:04

Nie ma lepszego sposobu na odbudowanie włosów niż Hair Medic. Bezpieczny i skuteczny, a przy tym wygodny w codziennym stosowaniu. No i kolejna sprawa że można zadbać o swoją głowę całościowo, czyli nie tylko zwiększyła mi się gęstość włosów ale też wreszcie mam z bani łupież...dosłownie :P

Awatar użytkownika
abata
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 10 wrz 2019, 14:24

Re: Porost włosów

10 wrz 2019, 15:11

Najlepiej pójść do trychologa i porozmawiać o temacie. Myślę, że specjalista najlepiej powie Ci co robić.

Awatar użytkownika
ZieloneDomoweSpa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 03 gru 2019, 19:04

Re: Porost włosów

03 gru 2019, 20:58

Zielona herbata ma ona bardzo dobry wpływ na kondycję włosów i skóry głowy.

Posiada ona w swoim składzie m.in. witaminę E oraz C, które wzmacniają włosy.
Zielona herbata dzięki zawartości katechin zapobiega wypadaniu włosów.

Co najważniejsze posiada w swoim składzie także silny przeciwutleniacz o nazwie EGCG, który pomaga w stymulacji tzw. baby hair – nowych włosów.

Zielona herbata stosowana w ramach regularnej pielęgnacji włosów, w szybkim czasie przynosi satysfakcjonujące efekty.:)
Więcej informacji znajdziesz na blogu homegreenteaspa.pl/blog/

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości