NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

14 sie 2019, 10:43

Znam ta klinikę i słyszałam o nich bardzo dobre opinie. Ja zamierzam za jakiś czas poprawić sobie biust i mam zamiar zapisać się do nich na konsultację.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

04 wrz 2019, 10:26

juz po wszystkim,jestem bardzo zadowolona,chociez na koncowy efekt trzeba jeszcze poczekac,prawie nie boli,troche czuje tylko napiecie,bo mam spuchniete piersi.
Na sciagniecie szwow ide dopiero za poltora tyg.Ciecie mam wokolo brodawki i na dol, tzw.lizak.

Dodam, że zabieg wykonywałam u pani doktor Raczkowskiej, tutaj jest kontakt jakby ktoś chciał wybrać się na konsultację: https://www.raczkowska.pl/

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

21 lis 2019, 11:58

No co ja mogę więcej dodać - dla mnie także Mentory to najlepszy wybór. Na początku bałam się zabiegu i tych wszystkich powikłań ale wtedy lekarz uświadomił mi, że wybór dobrych jakościowo implantów, takich jak mentory własnie, minimalizuje takie ryzyko praktycznie do zera :) zdecydowałam się i jestem przeszczesliwa :)

EdytkaN7
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 29 lis 2019, 10:48

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

12 sty 2020, 10:50

Ja mieszkam na Puławskiej w Warszawie i mam do tej kliniki Chęcińskiego najbliżej wiec jeżeli już bym decydowała się na powiększenie to tylko tak. Od dawna myślę o takim zabiegu bo nigdy biustu nie miałam wiec dobrze było by w wieku 35 lat poznać jakie to uczucie :) dla siebie i partnera :P .

Konuszka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 23 paź 2018, 21:44

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

30 sty 2020, 11:21

Ja powiększałam właśnie implantami i nie żałuje. Trafiłam pod skrzydła genialnej specjalistki doktor Żukowskiej i lepiej wybrać nie mogłam. Od pierwszego spotkania wzbudziła moje pełne zaufanie

Betty93
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:44

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

01 kwie 2020, 00:02

Ja robiłam swoje u dr. Marty Raczkowska-Muraszko w Krakowie, bo w sumie wiele osób polecało a sama doktor zrobiła na mnie super wrażenie i nie żałuję, to była najlepsza decyzja w moim życiu. Wiele osób powie, ze jestem pusta, ale łatwo mówić komuś, kto nie wstydził się w wakacje paradować ze swoim "nawet nie A" po plaży ;)

kate1989
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2018, 21:44

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

10 maja 2020, 23:11

Operacja plastyczna to poważna decyzja, ale myślę że w dobie obecnych osiągnięć chirurgii plastycznej nie ma tak dużych obaw co do powikłań czy efektu, jaki uzyskamy :-)

Kasik12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 10:45

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

21 cze 2020, 11:15

Niedlugo mam operacje mam do wyboru mentor okragly wysoki profil 325cc ze względu na bardzo aktywny tryb życia. Czy któraś z Was ma taki implant? Jestescie zadowolone? Czy lepiej wybrac anatomy ?

Kasik12
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2020, 10:45

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

21 cze 2020, 11:17

Niedlugo mam operacje mam do wyboru mentor okragly wysoki profil 325cc ze względu na bardzo aktywny tryb życia lub anatom 330cc. Czy któraś z Was ma taki implant? Jestescie zadowolone? Czy lepiej wybrac anatomy ?

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: powiekszenie piersi implanty Mentor

22 cze 2020, 07:42

Hej. Podbijam temat. Sama rówinież nie jestem przez naturę hojnie obdarzona. Zastanawiam się jednak czy któraś z Was miała może do czynienia z tabletkami Perfect bust? Ostatnio czytałam w jakimś artykule,że są skuteczne i tak się zastanawiam czy sobie zamówić czy nie.
Na operację nie chcę się na razie decydować bo jednak zraziły mnie trochę te wszystkie opisy niepożądanych efektów.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość