serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

01 wrz 2019, 14:22

Ja zawsze czytam etykietki i sprawdzam skład... Wiadomo, że do tego też trzeba mieć dystans, bo gdyby człowiek tak miał się zastanawiać nad wszystkim, to w efekcie nie jadłby nic. Ale cenię sobie żywność naturalną, którą kupuję na stronie sklepu KRUKAM.PL - mają mąki, oleje, pasty, herbaty, przyprawy, kasze i wiele innych. Nawet kosmetyki :) Bardzo bogaty asortyment!

Amela22
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 02 kwie 2019, 15:39

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

16 wrz 2019, 21:44

Mnie opcja z cateringiem zdecydowanie przypadła do gustu- zwłaszcza, że nie zawsze mam czas gotować sama. A dzięki Wygodnejdiecie codziennie mam zapewnionych 5 smacznych i zdrowych posiłków.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

19 wrz 2019, 15:01

Nie ryzykowałabym brać się za odchudzanie samej , polecę Ci we Wrocławiu Panią Olgę Rymkiewicz specjalista dietetyk i psychodietetyk ,mnie pomogła hashimoto to ciężka przypadłość ,sama nie dałam rady pozbyć się chociaż 3 kilogramów . Z pomocą Pani Olgi się udało ,konsultacje ,wywiady,układanie diety i planu treningowego . Rozpisuje nawet listę zakupów :ico_urodzinki:

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

23 wrz 2019, 11:30

W odchudzaniu najważniejsza jest racjonalna dieta i ruch.ale czasem bywa ze ludzie mają dużą nadwagę, wtedy dobrze jest zrobić operację bariatryczną.Mój znajomy taki zabieg robił w Szpitalu św.Elżbiety na Mokotowie. Bardzo sobie chwali opiekę medyczna no i sam zabeg. Po roku czasu zgubił ponad 60 kg. To bardzo dobry wynik.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

23 wrz 2019, 11:53

Sa też natruralne przyspieszacie metabolizmu :) Błonnik, dużo wody z imbirem itp. Trzeba po prostu szukać też w domowych sposobach a nie truć wątrobę jakimiś tabletkami magicznymi. Tak się przyzwyczaja organizm do wspomagaczy ;/

Martyna28
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 paź 2019, 14:36

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

08 paź 2019, 14:45

[quote="Amela22"]Mnie opcja z cateringiem zdecydowanie przypadła do gustu- zwłaszcza, że nie zawsze mam czas gotować sama. A dzięki Wygodnejdiecie codziennie mam zapewnionych 5 smacznych i zdrowych posiłków.[/quote]

Też zamawiam Wygodnądietę. Bardzo miło jest wrócić po pracy do domu i od razu zasiąść do zdrowego i smacznego obiadu a nie dopiero zabierać się do gotowania. Dzięki cateringowi w końcu zaczęłam jeść regularnie i mam więcej czasu dla siebie;)

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

21 lis 2019, 14:32

bloom ja też miałam okazję korzystać z pomocy specjalistów z tej poradni pani Rymkiewicz i jestem zachwycona efektami. To co najbardziej mnie cieszy to chyba nawet nie tyle spadek wagi ale fakt, ze wszystko sobie poukładałam w głowie i teraz sama wiem czego chce i jak do tego dążyć.

mojakochana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 26 lip 2018, 23:58

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

21 gru 2019, 20:54

najlepszą opcją która łączy te trzy kategorie jest catering dietetyczny WygodnaDieta.pl
polecam serdecznie bo niby jestem na diecie, nie czuję tego, jem zdrowo i bardzo smacznie, a do tego chudnę tak jak zaplanowałam, nie wyczerpując przy tym organizmu! :) polecam! mi dowożą jedzenie do pracy

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

14 sty 2020, 21:22

U mnie w firmie ludzie zamawiaja w Miód Malina i bardzo sobie chwalą, co miesiąc skusza się nowa osoba. Ja byłam pierwsza i zaraziłam :) Dania mają bardzo apetyczne i kuszące.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Zdrowe jedzenie,dieta,odchudzanie

25 lut 2020, 20:38

U mnie fajnie sprawdza się opcja z cateringiem. Już jakiś czas zamawiam Wygodnądietę- dzięki nim jem smacznie, syto, różnorodnie i co ważniejsze regularnie a na tym zależało mi najbardziej;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość