Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Libido therapy

22 sty 2019, 09:18

Poza tym, ze czasami łapie mnie chcica w zupełnie niespodziewanym momencie oraz w chwili w której nie jest to odpowiednie? :D Jeśli chodzi Ci tutaj o inne to nie mam zadnych. Niemniej moja kolezanka brała przez jakiś czas asequrellę i mówiła, ze po tych tabletkach akurat ją głowa bolała. Sama jednak ich nie brałam, tak wiec nie mogę o nich napisać bezpośrednio. Po libido therapy jednak nie odczuwawam żadnych efektów ubocznych.

Awatar użytkownika
Jadwisia18
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 12 lis 2014, 06:18

Re: Libido therapy

22 sty 2019, 10:50

Asequrelle brałam i faktycznie kiepska i muszę tutaj potwierdzić to co pisała koleżanka, jednak zastanawiam się aktualnie albo nad libido therapy albo nad stimeą.Bo czytałam pozytywne opinie na temat pierwszego i drugiego środka.

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Libido therapy

22 sty 2019, 13:22

Na każdą kobietę działaja inaczej różne środki, jednak ze swojej strony polecam Ci właśnie libido therapy. Moim zdaniem o wiele lepsze jeśli chodzi o działanie. Lepszy skład.Cena w sumie podobna.

Dorcia1985
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2018, 14:22

Re: Libido therapy

25 sty 2019, 16:50

Ja z 15 lat temu brałam cilest ale niestety nie ma już tych tabletek ...ale tabletki, które nie wywoływały żadnych skutków ubocznych.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Libido therapy

12 mar 2019, 11:25

Jak dla mnie to te wszystkie tabletki "poprawiajace" libido to takie placebo. Jesli masz problem z libidem to zbadaj hormony. U mnie po ciazy bardzo sie rozregulowaly i libido mialam na poziomie -100 :D Dopiero jak porobilam badania i zaczelam stosowac antykoncepcje hormonalna w postaci tabletek vines moje libido zaczelo wzrastac z miesiaca na miesiac. Aktualnie ani ja ani maz nie narzekamy a do tego mamy zabezpieczenie przed kolejnym na chwile obecna nie planowanym dzidziusiem :)

femina567
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2019, 16:17

Re: Libido therapy

13 maja 2019, 16:22

Dosyć interesującym produktem wydają się być tabletki Feminam Libido z tego co wyczytałam na forach to są najskuteczniejsze tabletki na podniesienie libido dla kobiet, maja rewelacyjny skład. Mogą też pomóc w objawach menopauzy.

Roma88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 26 sie 2019, 12:03

Re: Libido therapy

26 sie 2019, 12:27

Libido na poziomie -0 to moje wspomnienie z terapii hormonami ;( ale musiałam to przeżyć, dzisiaj u mnie osobiście nie ma mowy o tym bym wróciła do takiej antykoncepcji. ale znalazłam dobrą alternatywę, zawsze przed stosunkiem zakładam diafragmę caya, i nawet od momentu odstawienia ie miałam infekcji intymnej.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Libido therapy

16 wrz 2019, 21:49

Jeśli antykoncepcja jest źle dobrana to wtedy może spadać libido. Wiem bo sam tak miałam.Dopiero za którymś razem lekarz dobrze mi dobrał pigułki. Teraz biore belarę i spadku libido nie mam.Nie mozna sie zrazac.Z seksu mamy mieć przyjemność a ciągły stres ze moze zajdziemy w ciąże nie sprzyja dobrym łóżkowym relacjom.

nulca
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 01 paź 2015, 14:24

Re: Libido therapy

17 wrz 2019, 07:35

Kochane, a coś oprócz libido therapy znacie? Chciałabym porównać opinie...

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Libido therapy

26 wrz 2019, 08:43

Ja znam, stimeę ale moim zdaniem libido therapy o wiele lepsze.

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości