zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Piękny uśmiech - klinika

14 mar 2019, 13:39

ja odkad pamietam miałam ogromny kompleks, krzywe zęby, az wstydziłam sie usmiechac, znajoma poleciła mi klinike Proste Zęby w Warszawie, nowatorskie metody,niewidoczny aparat, no i zgodziłam sie, nosze Invisalign juz kilka miesiecy i efekty sa bardzo zadowalajace, teraz 16 marca sa dni otwarte wiec koniecznie zajrzyjcie!

szminkaR
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 mar 2019, 14:00

Re: Piękny uśmiech - klinika

21 mar 2019, 14:08

Kliniki często bazują na reklamie, a jak dla mnie najważniejsza jest opinia pacjentów.

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Piękny uśmiech - klinika

16 kwie 2019, 20:11

Zawsze warto mieć ładne ,proste,białe zęby. Ale zawsze należy pamiętać aby przykładowo przed założeniem mostu,aparatu na zęby czy implantów zrobić odpowiednie prześwietlenie. Takie prześwietlenia jak pantomogram czy tomografia robią na Ursynowie w pracowni Diagdent.Bardzo szybko i sprawnie.

NatalkaNatalka85
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2019, 07:23

Re: Piękny uśmiech - klinika

13 lip 2019, 11:53

Uśmiech to nasza wizytówka i musimy o swój uśmiech dbać. Ja wyleczyłam swoje zęby i wybieliłam je w gabinecie stomatologicznym w miejscowości Banino koło Gdańska. Warto tam pojechać i doprowadzić swój uśmiech to porządku.

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Piękny uśmiech - klinika

08 paź 2019, 14:12

to prawda uważam, że piękny uśmiech to nasz wizytówka i o zęby trzeba dbać regularnie dlatego ja się zdecydowałam na wykupienie pakietu stomatologicznego Komfort, mogę regularnie robić sobie przegląd jamy ustnej w ramach pakietu.

magdam87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2020, 15:04

Re: Piękny uśmiech - klinika

31 maja 2020, 15:37

A jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne, to macie sprawdzone miejsce? Osobiście jestem przed założeniem aparatu, wybrałam sobie centrum ortodontyczne Rock Your Smile w Warszawie, bo to sprawdzone miejsce ze świetnymi opiniami. Ortodonci, którzy tam pracują, również mają bardzo dobre recenzje. A jednak dobry specjalista z doświadczeniem to jest podstawa udanego leczenia.

jelly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2020, 07:45

Re: Piękny uśmiech - klinika

01 lip 2020, 12:08

Ja się leczę ortodontycznie w Rock Your Smile i szczerze mogę Ci polecić :) Super personel, świetni lekarze, leczenie idzie u mnie zgodnie z planem. Wszystko rozpisane jest zresztą w umowie, więc nie ma mowy o jakimś przedłużaniu leczenia czy coś, o czym się nieraz czyta.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Piękny uśmiech - klinika

07 lip 2020, 10:44

Nic tak nie dodaje pewności siebie jak prosty i biały uśmiech, ja miałam kompleksy na tym punkcie bardzo duże, w koncu zdecydowalam się na założenie aparatu, ponieważ od kilku lat chodzę do Villa Nova dental clinic na Wilanowie to tam postanowiłam aparat zrobić, warto było, zęby w końcu są proste i nie wstydzę się uśmiechać

dariami87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 19 sie 2016, 15:45

Re: Piękny uśmiech - klinika

28 lip 2020, 22:37

Ja jestem po zakończonym leczeniu ortodontycznym w Rock Your Smile, jestem bardzo zadowolona z efektów :) Zaraz po zdjęciu aparatu zrobiłam sobie wybielanie i uśmiech naprawdę prezentuje się pięknie :) Decyzja o założeniu aparatu była najlepszą, jaką mogłam podjąć. Szczerze polecam każdemu, kto ma kompleksy związane z wyglądem zębów, niezależnie od wieku.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Piękny uśmiech - klinika

18 sty 2023, 18:42

Leczyłam swoją wadę zgryzu w klinice Flodental w Ząbkach pod Warszawą https://www.flo-dental.pl/ Bardzo profesjonalny ortodonta.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość