Monikaflisiakk
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:17

Re: dobra karma dla psa

15 paź 2019, 15:36

najlepsze jest jedzenie gotowane, jakieś kasze, resztki z obiadu. Ja czasem jako dodatek do tego wsypuje suchą karmę, która się rozmiękcza i gotuje ze wszystkim. Spoko karmy są w biedronce :)

NancyAudiz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2019, 23:20

Wyświetl pierwszy nieprzeczytany post

16 paź 2019, 08:48

My z Variotem od zawsze razem, ale to juz inny temat :-P

Dobra, żeby nie przedłużać offtopa, chciałbym go w tym miejscu ukrócić, bo główną rolę ma tu grać auto, a nie Variot ;-

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: dobra karma dla psa

17 paź 2019, 12:28

Monikaflisiakk no nie wiem czy takie resztki z obiadu są dobre....chyba, że daję Pani gotowane mięsko z warzywami :). Mój piesek ostatnio był po sterylizacji i musiałam mu kupić jakieś ubranko. Wybrałam dwa piękne sweterki dla psa z tego sklepu z ubrankami dla psa i akcesoriami www.aperia.pl.

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: dobra karma dla psa

29 paź 2019, 18:53

Mój pies wcina reico. Jest to karma naturalna robiona na wzór tej jaką zdobywały by zwierzęta żyjąc w naturze. Z natury rzeczy nie ma w niej żadnych chemicznych konserwantów.

luna11
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 17 cze 2019, 12:42

Re: dobra karma dla psa

30 paź 2019, 00:45

Ja dobierałam karmę metodą prób i błędów. Trochę czasu to zajęło, ale ostatecznie nie mam najmniejszego problemu z rozwojem i wzrostem mojej psinki. Postawiłam na bozite

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: dobra karma dla psa

13 lis 2019, 08:04

to w sumie dziwne, że nikt wcześniej nie wspomniał jeszcze o diecie barfowej :) nie ma nic lepszego niż pożywny posiłek przygotowany tylko i wyłącznie z surowego mięsa. Można je robić samodzielnie lub tak jak ja kupować gotowe karmy np z firmy primex - Barf Original ( moim zdaniem najlepszy stosunek jakości do ceny). są karmy z czystego mięsa z indyka, kurczaka czy kaczki - do wyboru do koloru :)

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: dobra karma dla psa

24 paź 2020, 17:07

[quote="luna11"]Ja dobierałam karmę metodą prób i błędów. Trochę czasu to zajęło, ale ostatecznie nie mam najmniejszego problemu z rozwojem i wzrostem mojej psinki. Postawiłam na bozite[/quote]

Też zamawiam dla swojego psiaka bozite. Wcześniej próbowaliśmy innych karm ale pojawiły się problemy żołądkowe. Dopiero własnie po bozicie się uspokoiło więc teraz już nawet nie chce zmieniać;)

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: dobra karma dla psa

12 lis 2020, 17:45

O tak! Bozita to zdecydowanie dobry wybór. Ja swojemu psiakowi dawałam ją od początku- najpierw wersję dla szczeniaka a później już dla dorosłego psa;)

WikaaK
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 20 lip 2019, 14:06

Re: dobra karma dla psa

03 gru 2020, 19:23

[quote="EwelaB"]O tak! Bozita to zdecydowanie dobry wybór. Ja swojemu psiakowi dawałam ją od początku- najpierw wersję dla szczeniaka a później już dla dorosłego psa;)[/quote]

Ja właśnie ostatnio widziałam reklamę tej karmy w tv i zamówiłam mojemu psiakowi na próbę;) Powiem Wam, ze wcinał aż miło. Widać, ze karma dobrej jakości, teraz będziemy zamawiać już tylko to.

Jammiknep
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 19 lut 2021, 19:17

-

04 mar 2021, 13:57

Happy Hello w Kaliszu - podobno dobra szkoła dla maluchów
Sądząc po wpisach w Wielkopolsce o tym wiecie A co jeszcze za mały nabór jest To nie lepiej się reklamować intensywniej w bliższej okolicy

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość