mikusia369
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 06 lut 2018, 00:27

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

19 paź 2019, 01:17

Problem i to duży słuchajcie. Moja siostra na tyle się krępowała, że nawet mi od razu nie powiedziała. Sama zauważyłam, że jest jakaś inna. Była naprawdę tym zmartwiona. Od razu zaczęłam działać i znalazłam jej Klinikę Wellness w Medicover, gdzie laserowe zabiegi na to robią. Laserowa korekcja nietrzymania moczu to się fachowo nazywa. Wszystko dobrze poszło, nawet bardzo. W końcu problem zniknął.

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

22 paź 2019, 08:04

A to laserowo się załatwia takie sprawy w szpitalu? A to nie trzeba mieć jakiejś większej operacji?

Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

24 paź 2019, 14:08

Ja osobiście polecam skontaktować się z Centrum Terapii Kręgosłupa Wrocław, która oferuję skutecznie leczy problem nietrzymania moczu oraz inne dolegliwości układu moczowo – płciowego metoda Magneto STYM. Magneto STYM to rządzenie do funkcjonalnej magnetostymulacji mięśni dna miednicy. Urządzenie powoduję mimowolne stymuluje mięśnie dna miednicy do wykonywania ćwiczeń przez 20 minut i na ogół przeprowadza się ją co drugi dzień. Zabieg jest bezbolesny i regularne przeprowadzany daję bardzo duże efekty.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

05 lis 2019, 15:04

A po jakim czasie czuje się już "ok" po takim zabiegu?

karolcia284
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 lis 2019, 21:08

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

15 lis 2019, 22:45

bałabym się takiego zabiegu... może wystarczy brać jakies tabletki, tak jak piszą tu https://healno.com/pl/vessemis-vita ???

Jajeczko
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 cze 2018, 00:13

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

10 gru 2019, 16:30

Zmagałam się z problemem nietrzymania moczu i w moim przypadku niestety ćwiczenia nie przyniosły oczekiwanej poprawy. Zdecydowałam się na laserowy zabieg u dr. Blicharczyk w Kołobrzegu i jestem bardzo zadowolona z efektów. Czasem nie ma co się męczyć i zdecydować się na zabieg. Szybko doszłam do siebie i nie pamiętam o problemie.

wera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, 17:41

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

29 kwie 2020, 18:50

Kiedyś nikt nie mówił o nietrzymaniu moczu, kobiety nie wiedziały co się tak naprawdę dzieje i uznawały, że skoro się dzieje to tak ma być. Ale nie w dzisiejszych czasach. Żadna aktywna kobieta nie chce żeby poleciało jej coś po nogach kiedy się śmieje, kicha czy biegnie do autobusu. Ja ma 39 lat i trafiłam do świetnego lekarza, który na konsultacji powiedział mi jakie są możliwości leczenia nietrzymania moczu u mnie. Polecam każdej kobiecie taką wizytę, nie ma na co czekać to samo się nie naprawi. Miałam dwa zabiegi laserowe i teraz normalnie funkcjonuję. Komfort życia jest bez porównania. Dodam, że nie trzeba się niczego bać bo to nie boli, krótki zabieg i powrót do normalności. Ja korzystałam z Serafin Clinic, pan doktor i cały personel naprawdę pełen profesjonalizm.

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

07 wrz 2020, 10:15

Polecam zwrócić uwagę na zabiegi realizowane z takim sprzętem jak Thermiva, który wykorzystuje radiofrekwencje i wpływa na podgrzanie tkanek. Dzięki temu zaczynają one lepiej funkcjonować, ponieważ uzyskują lepsze ukrwienie. Więc dzięki temu na wielu płaszczyznach będzie można zauważyć różnice. Takie zabiegi z tym sprzętem a pewno w swoim prywatnym gabinecie robi doktor Piotr Klimczak w Opolu, na stronie www.thermiva.opole.pl możesz poczytać więcej o samym zabiegu.

lorry
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 59
Rejestracja: 20 lis 2019, 00:22

Re: Nietrzymanie moczu - kobiecy problem

07 gru 2020, 23:51

W dozie można na standach znaleźć darmowe próbki wkładek tena, jeśli macie problem nietrzymania moczu to tam na pewno kupicie odpowiednie środki higieniczne

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość