Kallaa89
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 28 mar 2019, 12:39

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

18 paź 2019, 17:33

Ja jak miałam operację powiększenia biustu to korzystałam z pomocy osoby z firmy ONKOMED z Warszawy i Pani przychodziła do mnie na zmianę opatrunku bo niestety rany po cięciu dość słabo się goiły i ropiały.

adaska31
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 98
Rejestracja: 09 kwie 2017, 14:33

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

18 paź 2019, 21:10

Nie wiem w sumie jak to jest z tymi tabletkami... nawet nie probowalam, bo i tak na co dzień tyle sie tych wszystkich witamin i minerałów łyka, ze kolejna to juz byłaby przesada. A poza tym takie tabletki to jak dla mnie maja przelozeni tylko wtedy gdy sa przepisane przez lekarza. Lepsze efekty sa jednak po kwasie hialuronowym. To chyba tez zreszta jedna z bardziej naturalnych opcji. W natura med w nowym sączu maja jeden z bardziej nowoczesnych gabinetów u nas w regionie. Preparaty sa sprawdzone, specjalisci wykwalifikowani - mozna czuc sie komfortowo

Awatar użytkownika
SanSani
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 14 lip 2019, 16:54

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

22 paź 2019, 08:10

No nie wiem.. ze ludzie jeszcze myślą, ze magiczne tabletki działają w ogóle na powiększenie biustu.. No niestety, ale nie ;)

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

27 lis 2019, 12:15

No niestety cudów nie ma - zadne tabletki nie powiększą nam biustu ( mogą go jedynie ujędrnić chociaż z tym też bywa różnie). Jedyną skuteczną metodą na większy rozmiar jest jednak operacja. I tu warto zadbać o to by wybrać tylko dobre jakościowo implanty. Najlepsze są Mentory - najmniejszy wskaźnik powikłań, super struktura i bardzo naturalny efekt końcowy.

Awatar użytkownika
havanna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 14 sie 2019, 15:35

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

28 lis 2019, 10:44

podnieść krem ci biust podniesie, bo jednak nawilża się i ujędrnia biust, ale jednak czy tabletki chociaż tyle zrobią? nie jestem pewna.

vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

09 gru 2019, 06:17

Świetnie to ujęłaś njkjtka! Ja mam podobne zdanie i podobne doświadczenia jak Ty np jeśli chodzi o Mentory. Sa najlepszymi implantami na rynku wg mnie a wiem co mówię bo noszę je od kilku lat. Naturalne, bezpieczne, idealne wprost dla każdej kobiety :)

lizzy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2020, 14:47

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

10 sty 2020, 15:13

zależy jakie - jeśli takie sprzedawane w aptece, legitne, to niech bierze - nie zaszkodzi jej to, ale na pewno też nie pomoże :) jeśli to jest jakaś firma krzak, nie ma porządnej strony, nie możecie znaleźć składu tabletek itp - pod żadnym pozorem jej nie pozwalaj

Awatar użytkownika
Dejzi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:49

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

28 sty 2020, 12:03

Gdyby tabletki na powiekszenie biustu faktycznie dzialaly to prawie kazda kobieta by je brala.

melisanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 cze 2020, 08:07

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

26 cze 2020, 08:14

bo większość kobiet trafia na niedziałajace. Trzeba sugerować się opiniami na forach zagranicznych najlepiej tych z USA albo UK ja tak robiłam i naprawdę udało mi się powiększyć biust tabletkami i do tego efekt jest trwały po zakończeniu kuracji. Nakierowałam się tym że znalazłam informacje że Kobiety w Hollywood stosują takie ziołowe tabletki Breastfem - jak dobrze poszukać w Polsce też można je znaleźć. Co najlepsze jest to 100% ziołowy preparat stosowany - te zioła, od wieków przez Brazylijki dzięki temu mają takie piękne biusty. Dopiero niedawno odkryto ich działanie komercyjnie.

finkka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 lip 2020, 12:16

Re: Tabletki na powiekszenie biustu

09 lip 2020, 12:20

dzięki dobre są te Breastfem biorę 3 tydzień i widać różnicę

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość