kingakurek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 08 sty 2019, 10:43

Dobra pizza

22 paź 2019, 12:02

Pizzeria w Warszawie z szybko robioną dostawą – macie kogoś godnego polecenia? Czasami jak wracam z pracy to już naprawdę nie mam na nic siły a coś by się dobrego zjadło i wtedy właśnie pojawia się pomysł żeby zamówić pizzę ale zazwyczaj czekanie na dostawcę mnie po prostu zabija....

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Dobra pizza

23 paź 2019, 10:21

Polecam Maxipizza na Gocławiu. Dowóz robią rekordowo szybko, ostatnio za każdym razem facet z pizzą dociera do mnie mniej więcej w piętnascie – dwadzieścia minut. Tyle to ja na jedzenie jestem w stanie poczekać .;)

samosia24
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 sty 2017, 15:55

Re: Dobra pizza

10 lis 2019, 13:49

Znam to dokładnie, mnie też często się nie chce gotować.. Coraz zamawiam z tego portalu https://roomservice.pl/ jedzenie na wynos, szybko realizują dostawy. W ofercie mają sporo włoskich knajpek, to znajdziesz coś dla siebie. Ostatnio z Balgera pizze brałam, była smaczna i w przyzwoitej cenie.

miki77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 17 lis 2019, 21:10

Re: Dobra pizza

17 lis 2019, 21:45

Ostatnio odkryliśmy na Wilanowie MILANOVO - pyszna autorska pizza i bardzo dobre makarony :) Zamawialiśmy od nich też kilka razy na dowóz do pracy, zawsze przyjeżdżało gorące jedzonko, ładnie zapakowane, porcje takie jak w restauracji, a to dobrze o nich świadczy :) Zdecydowanie polecam!

Awatar użytkownika
elipsa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 81
Rejestracja: 29 paź 2008, 15:34

Re: Dobra pizza

21 lis 2019, 13:19

Zazdroszczę wam, że macie sprawdzone pizzerie z dowozem. Tu gdzie mieszkam niestety nie ma pizzy na dowóz, więc jak mi się zachce a nie mam czasu na przygotowanie wrzucam do piekarnika gotową pizze ze sklepu. Najbardziej smakują nam pizze feliciana i guseppe. A jak mam więcej czasu i chęci to robię pizzę domową na całą blachę. :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość