wersol
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 paź 2015, 16:00

Jak założyć biuro rachunkowe

24 mar 2017, 13:21

Biuro rachunkowe może założyć każdy kto nie jest karany i ma cokolwiek o tym pojęcia. Praktycznie wystarczy dobry program do księgowania, dostęp do internetu, komputer, i ewentualnie środek lokomocji by szybciej móc odwiedzać klientów. Praktycznie prowadzenie takiego biura polega na wklepywaniu danych z faktur do odpowiedniego programu. Do obowiązku osób prowadzących biuro rachunkowe należy również kontakt z ZUS-em i Urzędem Skarbowym, wysyłanie deklaracji i rozliczeń, a także pilnowanie terminów płatności. Większość programów do księgowania posiada odpowiednie bramki do wysyłki tych dokumentów.
-----------------------------------------
Więcej informacji znajdziecie na blogu o działalności gospodarczej http://www.zasadyogolne.info/2017/02/ja ... nkowe.html

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Jak założyć biuro rachunkowe

09 kwie 2019, 15:07

Co do biura rachunkowego to ja wiem że warto się zgłosić do superksiegi.pl z Wrocławia. Mają tam dobre księgowe, znają się na prawie dobrze, zmiany mają szybko przyswojone. I cenowo dobrze wypadają, a można z nimi internetowo współpracować.

margo903
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 85
Rejestracja: 31 mar 2014, 14:10

Re: Jak założyć biuro rachunkowe

01 lis 2019, 23:35

Możesz poznać funkcjonalności programu dla biur rachunkowych https://mb24.pl/ , w okresie testowania za darmo zupełnie ale mam przeczucie, że zostaniesz z nimi na dłużej. Przede wszystkim klienci docenią dostęp do dokumentów w chmurze czy komunikację. Pracownicy biura automatyczne księgowanie czy kompleksowość programu Moje Biuro

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Jak założyć biuro rachunkowe

22 mar 2022, 23:54

Uważam ze żeby takie biuro założyć trzeba mieć odpowiednią wiedzę

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Jak założyć biuro rachunkowe

09 kwie 2022, 22:47

żeby założyć samemu biuro rachunkowe to trzeba mieć ogromną wiedzę albo ludzi którzy sie na tym znają . W obecnych czasach przepisy bardzo szybko się zmieniają, osobiście zatrudniłam taką firmę www.ksiegowiwroclaw.pl . Oni zajmują się wszystkim a ja śpię spokojnie

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość