migus
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2014, 23:01

Korzystaliście z porad radcy prawnego?

29 paź 2014, 23:04

Mam problemy finansowo-prawne w firmie, która dopiero na rynku jest od dwóch lat, nie wiem dokładnie jak je rozwiązać i zastanawiam się nad poradą u jakiegoś radcy prawnego... jestem z Lublina i szukam dobrej kancelarii. Znalazłam tą radca prawny lublin , podobno dobrze pracują, ale może wypowiecie się albo polecicie coś innego?

Awatar użytkownika
ParycjaWR
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 14 lip 2013, 18:54

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

06 lis 2014, 12:32

Ja kiedyś korzystałam w ramach bezpłatnych porad. Powiem tak - dużo to mi on nie pomógł. To co mi mówił, to ja już sobie wcześniej przez google wysuzkałam :-)

ekos
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:34

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

05 gru 2014, 15:40

polecam dobrego radcę prawnego http://aj-radca.pl/

kawusiazrana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 41
Rejestracja: 04 paź 2013, 14:00

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

27 lip 2016, 19:40

Jezeli chodzi o radcow prawnych z Warszawy, to moge polecic: http://kmm-law.pl/ - obsluguja zarowno osoby cywilne, jak i duze firmy czy korporacje. Ich specjalnosci to m.in:
Inwestycje infrastrukturalne i realizacja kontraktów – branża budowlana i telekomunikacyjna
Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorstw wielobranżowych, w tym banków i instytucji ubezpieczeniowych i finansowych
Obsługa korporacyjna, fuzje i przejęcia
Negocjacje, spory sądowe przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi, windykacja wierzytelności

obrun
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 431
Rejestracja: 28 lip 2014, 15:03

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

01 sie 2016, 15:01

tak, akurat mam kuzyna, który się tym zajmuje:)

MariolaKuleczka5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 31 sty 2019, 11:38

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

06 mar 2019, 14:38

Ja mam dobry namiar do kancelarii w Szczecinie na Królowej Jadwigi 33/5. Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Chmuraka wykazuje pełne zaangażowanie, kreatywność oraz skuteczność w świadczeniu pomocy prawnej.

Majkaaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 134
Rejestracja: 27 maja 2017, 15:49

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

20 wrz 2019, 14:35

Ja niedawno korzystałam z pomocy Pana Karola WIeczorskiego w sprawie spadkowej. To były sędzia, ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Wszystko dokładnie nam wyjaśnił i podpowiedział co robić.

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

07 lis 2019, 21:25

[quote="Majkaaa"]Ja niedawno korzystałam z pomocy Pana Karola WIeczorskiego w sprawie spadkowej. To były sędzia, ma duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Wszystko dokładnie nam wyjaśnił i podpowiedział co robić.[/quote]

Również znam Pana Karola. U nas w rodzinie akurat pomagał siostrze przy podziale majątku i byliśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy. Konkretny, rzetelny i zaangażowany.

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Korzystaliście z porad radcy prawnego?

25 gru 2019, 20:31

Też korzystałam z pomocy Pana Wieczorskiego. Widać, że zna się na prawie i wie co robi. Potrafi dobrze doradzić i wskazać najlepsze rozwiązanie sprawy.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość