nizia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 15 wrz 2016, 13:38

Sportowy t-shirt na prezent dla faceta?

11 wrz 2019, 15:46

To tak - potrzebuję prezentu dla kuzyna (20 lat) i zastanawiam się nad koszulką treningową. Odzież na siłownię potrafi kosztować niemało, a on właśnie wkręca się w samodzielne treningi, więc pomyślałam, że to będzie dobry pomysł. Mam na oku t-shirt od The North Face. Jest prosty, jednokolorowy, ale znajomy mi polecił, ze względu na materiał (model Train N Logo T93UWVKS7).
Marka jest znana, ale może ktoś ma jakieś doświadczenia z ich odzieżą? W ogóle warto inwestować w takie rzeczy?

Awatar użytkownika
KSHMR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 11:40

Re: Sportowy t-shirt na prezent dla faceta?

14 paź 2019, 09:06

Ogólnie myślę, ze odzież sportowa jeżeli ktoś jest fanem sportu to jest fajny pomysł, ale jeżeli nadal będzie tak, że ktoś w ogóle się tym nie zajmuje to niestety, ale dość średni pomysł.

majka2222
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2019, 13:48

Re: Sportowy t-shirt na prezent dla faceta?

21 lis 2019, 14:06

Mój chłopak nigdy nie nosił koszulek z tej marki, ale gdy robiłam mu prezent z nadrukiem na koszulce to w Logos Dystrybucja wykonali go na koszulce Malfini i mówi że to bardzo dobra materiałowo koszulka, zwłaszcza do biegania, które uprawia

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość