Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Najlepsze zabawki erotyczne

14 sty 2020, 10:28

Cześć. WIadomo,że w zwiazku seks po jakimś czasie robi się nudny .Czasami warto jest wiec sięgnąć po jakieś zabaweczki erotyczne tak aby się rozerwać. Jakie polecicie? Przy jakich najlepiej się bawiliście?

Ze swojej strony polecam:
Sex elixir - czyli tak zwana hiszpańska mucha, nie wierzyłam, ze działa ale jednak
żele erotyczne: czerwony durex, niebieski unimil, libi gel i fajny jest jeszcze belover
wibratory róznego rodzaju
Ciekawi mnie jeszcze jakie macie zdanie o feromonach .

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

15 sty 2020, 09:57

Mam jeden zapach Love desire, kupiłam również z ciekawości i ogólnie jestem miło zaskoczona bo zebrałam za niego wiele komplementów i ogólnie mężczyznom się podoba.Ciekawa jestem męskiej wersji, jeszcze nie wąchałam. Co do hiszpanskie muchy raz próbowaliśmy z facetem ale na mnie ie zadziałała. Chociaż może było to dlatego, że kupowałam inną i na allegro.

Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

16 sty 2020, 11:25

Są różne rodzaje, akurat sex elixir jest jedną z droższych hiszpoanskich much. Ponoć trzeba samodzielnie na sobie wypróbować bo na jedną osobe będzie lepiej działał jeden produkt na drugą drugi. No tak jak pisałam to jestem zadowolona :) Sama chętnie wyprobowałabym feromony ale szukam jakichś bezzapachowych. Mam swój ulubiony zapach i nie chciałabym go zmieniać.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

16 sty 2020, 15:32

To kup sobie pheromone essence. Są bezzapachowe i dość skoncentrowane. Mają jedna wadę.Są drogie, ale za to są to jedne z lepszych jakie można kupić. Miałam kiedyś, jedna buteleczka pomimo ,że kilkanaście mililitrów wystarczyła mi na kilka miesięcy bo wystarczyło użyć kropli za uszy. Teraz jednak wolę love desire. Zapach mi odpowiada tak więc nie będę na razie zmieniała.

Falenta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 22
Rejestracja: 25 cze 2019, 10:09

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

29 lut 2020, 21:05

A nie wydaje wam się ze ta rutyna w łóżku to czasem wynik stresu? Ja wiem jak było ze mna i z moim partnerem. Czasem miałam obawy że może nie ten dzień ,miesiączki miałam nieregularne i nie wiedziałam czy dni płodne czy niepłodne i zawsze było spięcie. Nawet prezerwatywy nie dawały mi komfortu psychicznego. Natomiast jak zaczęłam stosować antykoncepcje, biorę belarę, to wszystko się w głowie odblokowało. Wiem teraz ze nie bedzie niechcianej ciazy i mam spontaniczny sex, kiedy i jak chce

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

27 lip 2021, 08:02

Polecam zerknąć - erotino.pl Przecież każdemu może odpowiadać coś zupełnie innego, ale najważniejsze jest kombinowanie w tym związku. Jeśli będziecie wiecznie stać w miejscu, niczego nie będziecie zmieniać, to wiadomo, że nadejdzie nuda, a jednak nie tędy droga. Trzeba po prostu do tego racjonalnie podejść.

Lina81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2021, 14:45

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

27 lip 2021, 14:47

Och, jest wiele zabawek erotycznych, a polecanie cię jest dość skomplikowane. Lepiej odwiedzić tore i skonsultować się ze specjalistą

alusia34
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2021, 14:07

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

04 lis 2021, 14:12

Od siebie mogę polecić stronę alerozkosz.pl Można tam znaleźć dużo propozycji jeśli chodzi o fajne zabawki erotyczne.

marsjanka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 08 lis 2017, 20:26

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

07 lut 2022, 15:59

Nie ma chyba zabawek najlepszych... kazdy lubi cos innego :) Ja lubie wibrujące jajka gdy maz ma pilota a on woli klasyczne wibratory :D

bajaderka09
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 09 sie 2021, 22:07

Re: Najlepsze zabawki erotyczne

20 lut 2022, 15:46

a slyszalas marsjanka ze sa jajka z pilotami w telefonie? w sensie nawet na duza odleglosc mozna sterowac :D

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość