Meduza88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:06

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

14 sty 2020, 15:25

Cieszę się, że spróbowałaś i się przekonałaś. Ja również korzystam z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Zawsze wracam do kliniki Est Medica we Wrocławiu i za każdym razem jestem bardzo zadowolona. Powiększałam sobie u nich górną wargę - efekt bardzo naturalny, rozmiar wargi dobrany idealnie do dolnej i całego owalu twarzy. Zabieg praktycznie bezbolesny, bardzo sympatyczny personel, który potrafi rozbawić i zniwelować tremę przed zabiegiem. Poza tym korzystam też u nich z zabiegu Geneo, który złuszcza naskórek twarzy. Dzięki temu moja skóra jest jędrna, napięta i gładka. Do tego cera wygląda naprawdę młodo i zdrowo. Bardzo polecam tę klinikę.

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

22 sty 2020, 11:05

Ja we Wrocławiu dzwonię do klubu Essenza gdzie przyjmuje doktor Andrzej Kępa. Nie przyjmuje on codziennie bo jest z innego miasta, ale można się umówić do niego na zabiegi we Wro. Jestem zadowolona z tego jak mi wypełnia zmarszczki na twarzy

KowalskaKowalska8
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 05 lut 2020, 13:47

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

11 mar 2020, 11:20

Ja korzystałam z usług medycyny estetycznej w klinice https://www.drchecinski.pl/ w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Przez lata zmagałam z obwisłym brzuchem po dwóch dużych ciążach ( dzieciaki po 5 kilo ) i zdecydowałam się na plastykę powłok brzusznych. Teraz po 10 latach mogę założyć bikini i pokazywać płaski brzuch a nie ukrywać "tekturę falistą " pod bluzką.

magda87
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:42

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

24 mar 2020, 17:40

Jeśli chodzi o usługi z zakresu medycyny estetycznej, to bardzo Wam polecam Klinikę Sfera i dra Migałę. Świetny lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem, pomaga dobrać odpowiednie do potrzeb skóry zabiegi. Zdecydowanie warto się do niego złogosić :)

gaga89
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 30 mar 2020, 15:35

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

30 mar 2020, 15:40

Ja serdecznie polecam Klinike OT CO w Warszawie. Doktor Osipowicz oraz doktor Turkowski to świetny duet. Prowadzą swoją klinikę od niedawna, natomiast ich wiedza jest ogromna. Sprzęt najwyższej jakości. Pani doktor Osipowicz jest znakomitym dermatologiem, natomiast doktor Piotr Turkowski trychologiem. Doktor Turkowski wykonuje przeszczepy włosów, jest jednym z najlepszych trychologów w kraju. Korzystałam w Klinice z kilku zabiegów, oraz konsultacji. Szczerze polecam !

naginis
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:58

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

31 mar 2020, 17:00

Oczywiście że działa, sama to sprawdziłam. Musisz tylko wybrać dobrą, sprawdzoną klinikę, mogę polecić SLOW AGE Centrum Medycyny Estetycznej i Laserowej - Rzeszów laser.rzeszow.pl, byłam tam kilka razy i jestem pod wrażeniem troski z jaką zajmują się każdym pacjentem.

kucalka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 30 paź 2019, 20:46

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

29 maja 2020, 21:09

Wszystko jest dla ludzi, medycyna estetyczna również :) Ja jestem wielką zwolenniczką zabiegu z produktem Restylane Skinboosters. Super nawilżył mi dłonie, a miałam bardzo suche i przez to wyglądały staro i brzydko.

dimorek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 18 lut 2020, 10:13

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

16 cze 2020, 17:58

Dla mnie klinika https://magnopere.pl/ w Krakowie okazała się świetnym wyborem jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Najpierw świetnie wymodelowali mi usta i powiększyli, a za drugim razem po mezoterapii igłowej efekty były też takie, na jakie liczyłam. Świetna klinika polecam zajrzeć drogie panie, bo warto.

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

18 cze 2020, 09:21

wszystkie zabiegi medycyny kosmetycznej polecasz? xD czy tylko ten co ty miałaś?

margolicka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 19 wrz 2018, 09:50

Re: medycyna estetyczna i kosmetyka

18 cze 2020, 11:14

i ja raz na jakiś czas pozwalam sobie na skorzystanie z dobrodziejstw jakie daje medycyna estetyczna. Chodzę do Magicznej Kliniki bo mają bardzo okazyjne ceny, świetnych lekarzy no i można sie z nimi umówić w wielu miastach w Polsce :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość