vizzka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 13 wrz 2018, 09:15

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

07 sty 2020, 09:41

hmm ja w sumie nie pamietam kiedy ostatni raz kupowałam meble w sklepie stacjonarnym :) Mam wrażenie, że w sieci ten wybór jest znacznie większy, poza tym można szybciej kupić coś oryginalnego i designerskiego :) Ja chętnie kupuję np w sklepie polskiego producenta, GEORGE AZZAR. Super oferta, dobry stosunek jakości do ceny.

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

08 sty 2020, 16:22

meble robione na zamówienie są okej ale nie ma się co oszukiwać są zwykle droższe niż te dostępne od ręki. Ja patrzyłam na jakość ale cena też miała duże znaczenie :) na szczęście udało się zrobić fajne zakupy w sklepie meblowym państwa Burzyńskich. Ogromny wybór, solidna jakość, dobre ceny. Można płacić z góry lub zakupić meble na raty.

handerso
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:03

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

11 sty 2020, 11:24

Salon meblowy Poznań BlackArt jest według mnie godny odwiedzenia, byłam w nim wiele razy i jestem zachwycona ich meblami. Meble kuchenne na wymiar, które u nich kupiłam są świetnej jakości i dodają pomieszczeniu miejsca.

Meduza88
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 07 sty 2020, 16:06

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

13 sty 2020, 14:06

Dla mnie ostatnim odkryciem jest sklep Meblar, kupiłam u nich meble do sypialni z serii Morena i narożnik do salonu z serii Leo. I jestem bardzo zadowolona. Meble solidnie, wykonane bardzo estetycznie, dopracowane najmniejsze szczegóły. Wszystkie mechanizmy działają bez zarzutu. Prowadnice w szufladach chodzą płynnie, szafa bardzo praktyczna i funkcjonalna. Podobnie z narożnikiem. Bardzo wygodny, duży pojemnik na pościel. Koniecznie sprawdźcie, jeśli szukacie naprawdę dobrych i modnych mebli do domu.

Zancia88
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 102
Rejestracja: 18 lip 2015, 12:09

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

23 sty 2020, 01:05

czasami warto meble albo inne rzeczy poszukać na portalach ogłoszeniowych np https://pokato.pl/ gdzie ludzie wystawiają swoje meble, zdarzają się że w bardzo dobrym stanie za połowę ceny nowych albo i taniej

Awatar użytkownika
Dejzi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:49

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

28 sty 2020, 12:14

Obecnie wiekszosc sklepow meblowych to niestety masówka niskiej jakości sprzedajaca produkty robione z dykty. Jesteśmy pokoleniem Ikea i tyle.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

16 kwie 2020, 16:40

Moim ulubionym sklepem meblowym, w którym od czasu do czasu kupuję meble. Jest sklep internetowy z meblami wypoczynkowymi w skandynawskim stylu, https://scandicsofa.pl/.

MagdaOlech
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2020, 13:54

Re: Jakieś dobre sklepy meblowe

11 maja 2020, 09:42

Szczerze mogę polecić Mirjan24! Mają meble od polskich producentów, dostawa gratis, a ceny przystępne. Zamawiałam od nich meble już 3 razy i nigdy się nie zawiodłam.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość