JuliaBed
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:20

Re: Co robić w zimę? :)

11 sie 2019, 17:03

Kurs angielskiego to super pomysł- zawsze przyda się odświeżenie języka;) Ja też zapisałam się do tutlo i z już śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów jakie udało mi się osiągnąć;)

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Co robić w zimę? :)

23 sie 2019, 14:58

[quote="JuliaBed"]Kurs angielskiego to super pomysł- zawsze przyda się odświeżenie języka;) Ja też zapisałam się do tutlo i z już śmiało mogę powiedzieć, że jestem zadowolona z efektów jakie udało mi się osiągnąć;)[/quote]

Zgadzam się! W języki zawsze warto inwestować a angielski to w dzisiejszych czasach podstawa! Też się z nimi uczę, przy nienormowanych godzinach pracy to duże udogodnienie jeśli sama mogę wybrać kiedy chcę mieć lekcję.

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Co robić w zimę? :)

12 wrz 2019, 09:10

Cześć dużo piszecie o tym, co robić w zimę w domu. Może jednak warto wybrać się całą rodziną na ferie zimowe. Gorąco polecam Austrię, https://austria-na-narty.pl/. Zagraniczny wyjazd na narty w góry to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z całą rodzinką.

magdaimagdalena
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 02 wrz 2019, 00:26

Re: Co robić w zimę? :)

16 wrz 2019, 10:50

Na zimowe albo jesienne wieczory polecam szycie :ico_haha_01: Fajnie można spędzić czas, odprężyć się, a przy okazji zrobić coś milutkiego. Ostatnio na przykład wzięłam się za szycie kostki sensorycznej dla synka. Gdyby ktoś szukał inspiracji do takiej robótki, to można na blogu sklepu Bawelna-Tkaniny sobie poszukać ciekawych pomysłów.

AnitaT
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 24 paź 2019, 15:13

Re: Co robić w zimę? :)

24 paź 2019, 15:21

Ja tez zamierzam się właśnie zapisać na kurs angielskiego. Zastanawiam się nad tym tutlo. Słyszałam, że można tam odbyć darmową lekcję próbną- to prawda? Nie ukrywam, że takie coą na pewno bardzo y pomogło podjąć decyzję;)

Maniana91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 18 wrz 2019, 12:50

Re: Co robić w zimę? :)

07 lis 2019, 22:51

[quote="AnitaT"]Ja tez zamierzam się właśnie zapisać na kurs angielskiego. Zastanawiam się nad tym tutlo. Słyszałam, że można tam odbyć darmową lekcję próbną- to prawda? Nie ukrywam, że takie coą na pewno bardzo y pomogło podjąć decyzję;)[/quote]

Tak to prawda, Tutlo daje możliwość odbycia lekcji próbnej, dzięki czemu każdy może mieć szansę na przekonanie się czy nauka jezyka angielskiego online jest dobrym rozwiązaniem. Wszystkiego dowiesz się na ich stronie https://pl.tutlo.com/

Awatar użytkownika
Kyrie
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 13 cze 2019, 13:28

Re: Co robić w zimę? :)

17 gru 2019, 13:43

Czytac duzo ksiazek i nadrabiac filmy i seriale mozna :D

Awatar użytkownika
Dejzi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:49

Re: Co robić w zimę? :)

28 sty 2020, 12:20

Zapaśc w sen zimowy :) A jak nie mozemy wiecznie spac to hyc pod kocyk i ogladac cos albo czytać czekajac na wiosne.

trisha
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 31 sty 2020, 19:45

Re: Co robić w zimę? :)

31 sty 2020, 20:01

Narty lub łyżwy obowiązkowo :)

linkapinka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 09 sty 2020, 18:36

Re: Co robić w zimę? :)

12 lut 2020, 14:07

Może spacer z ukochana albo jakaś jazda na nartach, a jak nie chcecie spędzać aktywie czasu to winko, koc i dobry film.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość