dalia91
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 04 lut 2020, 11:26

Re: Jak zachować młody wygląd

04 lut 2020, 11:52

W dużej mierze zgadzam się z przedmówcami, u mnie racjonalna dieta, duża ilość wody, aktywność fizyczna (basen) i detoks raz na kilka miesięcy. Ale nie soki itp (to nie dla mnie, chodzę wtedy zła i głodna i nic z tego nie wynika) tylko sprawdzony program oczyszczający Forever Clean 9 z forever-kosmetyki.pl - nie dość, że kilogramy lecą to jeszcze samopoczucie świetne, no i nie trzeba katorżniczej diety do tego więc same plusy

Kasianska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 22 lis 2018, 10:17

Re: Jak zachować młody wygląd

11 lut 2020, 13:22

jak będzie aktywność fizyczna i odpowiednie posiłki to i młodość będzie na dłużej zachowana :) Niewiele pomogą kremy i reszta... Wnętrze jak będzie zadbane to i na zewnątrz będzie to widać :)

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Jak zachować młody wygląd

09 mar 2020, 16:23

odpowiednia pielęgncja skóry jest absolutną podstawą. I nie chodzi tu tylko o używanie kremu na dzień i na noc i raz na jakiś czas nakładanie maseczek ale przede wszystkim o regularne oczyszczanie skóry i złuszczanie martwego naskórka. Tu nie trzeba wiele, wystarczy kupić jakiś dobry peeling ( moim ulubieńcem jest ten ananasowy peeling enzymatyczny z Eveline). Niedrogi a bardzp wydajny i skuteczny.

Kama1883
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:26

Re: Jak zachować młody wygląd

31 mar 2020, 19:48

Ja chodzę na mezoterapię do https://magnopere.pl/
Pierwszą serię mam za sobą, widać już wyraźną poprawę w kondycji skóry.
Maski, żele nic innego nie pomagało

remulka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 14 kwie 2020, 16:38

Re: Jak zachować młody wygląd

14 kwie 2020, 17:01

ja wlasnie zastosowałam Restylane Skinbooster i efekt super przyjemny jest. Zadowolona jestem z wygładzonej skóry, fajnie rozświetlonej i nawilżonej

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Jak zachować młody wygląd

17 kwie 2020, 11:29

zabiegi zawsze można dodać, ale jeżeli chcesz po domowemu to przede wszystkim zdrowa dieta, dużo wody, ćwiczenia, masaże, nawilżanie, oczyszczanie itp.

madzialena
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 19 sie 2016, 00:05

Re: Jak zachować młody wygląd

29 kwie 2020, 14:50

żadne kremy nie dadzą ci tyle do wizyta i zabiegi w profesjonalnej klinice. Ja regularnie odwiedzam Demeter na Białostockiej w Warszawie. I tam kompletnie się zdaję na nich w kwestii zabiegów. Zawsze zbadają moją skórę, sprawdzą w jakiej jest kondycji itp. A potem dobiorą odpowiedni zabieg :)

wera
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 29 kwie 2020, 17:41

Re: Jak zachować młody wygląd

29 kwie 2020, 18:03

Zdrowe odżywianie i ruch to podstawa. Ale wiadomo, że to nie wystarczy, niestety. Ja po 30-stce zaczęłam stosować kremy przeciwzmarszczkowe a przede wszystkim krem pod oczy. Wystarczy pójść do dobrego sklepu z kosmetykami i wybrać krem dla siebie, a wybór jest ogromny. Teraz zastanawiam się nad osoczem bogatopłytkowym, żeby odżywić skórę. Jak spróbuje to napiszę.

Awatar użytkownika
modraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: Jak zachować młody wygląd

15 maja 2020, 13:01

U mnie przede wszystkim idzie bardzo dużo wody, owoce, warzywa plus też też masaże dużo robią :D

Henriett
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 maja 2020, 12:02

Re: Jak zachować młody wygląd

18 maja 2020, 12:24

Mysle, ze duzo tez zalezy od amego organizmu. są osoby ktore trzymaja sie swietnie nie stroniac od papierosów czy alkoholi, są tacy którzy nawet na zdrowej diecie starzeja sie strasznie szybko.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość