tossia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2016, 17:07

Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

21 lip 2016, 13:55

Co myślicie na temat warsztaty plastyczne dla dzieci warto się wybrać do takiego miejsca razem z dzieciakami ? Jeśli tak, to myślę o Teatrze Małego Widza w Warszawie, mają niesamowite atrakcje dla dzieciaków !

Awatar użytkownika
lorelai5
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 725
Rejestracja: 04 lip 2014, 13:10

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

22 lip 2016, 14:26

Bardzo fajne atrakcje na wakacje dla dzieci!

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

11 lip 2019, 16:41

Fajną wakacyjną atrakcją dla dzieci będzie wyjazd całą rodziną w góry na narty. Polecam Włochy, http://www.narty-wlochy.pl/

Beatrix84
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 16 lut 2020, 15:56

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

17 mar 2020, 00:32

Szachy! Same korzyści!

Hania91
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 22 lut 2020, 08:57

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

17 mar 2020, 15:36

Szachy niby dobre, sama chodziłam, ale nie ma sensu zmuszać dzieci które nie chcą chodzić

kamik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 20 lis 2018, 19:58

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

01 kwie 2020, 15:24

Zarówno szachy jak i różne gry planszowe czy zespołowe są znakomitym pomysłem na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. Trochę kultury tak jak wyjście do teatru czy nawet kina to też dobra myśl. My do kina musimy dojechać więc zaplanowanie takiego wyjazdu PKSem czy nawet z dziadkami jest też fajną atrakcją. Na wypadek takiego wyjazdu zaopatrzyłam się w Smart Kid Belt, który dba o bezpieczny przejazd mego dziecka zarówno w autobusie jak i aucie dziadków. Jest mały poręczny także poruszanie się z nim po mieście nie stanowi żadnego problemu.

konat77
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 lis 2018, 16:43

Re: Atrakcje wakacyjne dla dzieciaków

03 lis 2020, 15:33

[quote="kamik"]Zarówno szachy jak i różne gry planszowe czy zespołowe są znakomitym pomysłem na atrakcyjne spędzanie wolnego czasu. Trochę kultury tak jak wyjście do teatru czy nawet kina to też dobra myśl. My do kina musimy dojechać więc zaplanowanie takiego wyjazdu PKSem czy nawet z dziadkami jest też fajną atrakcją. Na wypadek takiego wyjazdu zaopatrzyłam się w Smart Kid Belt, który dba o bezpieczny przejazd mego dziecka zarówno w autobusie jak i aucie dziadków. Jest mały poręczny także poruszanie się z nim po mieście nie stanowi żadnego problemu.[/quote]

Fajne podejście. Smart Kid Belt też ciekawym jest rozwiązaniem. Czytałem o nim jakiś test będąc w Hiszpanii. Pozytywnie był tam odebrany wtedy. Całkiem fajne noty dostał w porównaniu do rozwiązań tradycyjnych. Bo to był test porównawczy. Takich testów na rynku jest stosunkowo mało, a szkoda.

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość