pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

26 mar 2020, 09:23

ja uważam, że makijaż permanentny to mega wygoda, ja sama zorbiłam sobie makijaż permanetny brwi w salonie magic visage w warszwie, jestem bardzo zadowolona, bo nieróne brwi to zawsze był mój kompleks teraz są równe i mają piękny kształt, poza tym nie tracę już mnóstwa czasu codzienne rano na ich skrupulatne malowanie.

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

11 maja 2020, 11:47

Nie zrobilabym sobie raczej, makijaz to jest cos w kwestii czego moda zmienia sie co kilka lat.

monterey
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 maja 2020, 14:49

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

15 maja 2020, 14:52

ja bym chyba nie chciala, na pewno jakos tam niszczy cere, a fajnie jak odpoczywa :)

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

12 sie 2020, 14:01

Ja nie mam nic przeciwko a nawet sama korzystam :) mam niedaleko siebie super gabinet Madame Art - z poznania. I Tam naprawdę pięknie wykonują makijaż permanentny

Awatar użytkownika
ROSES
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 14 sie 2020, 08:36

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

14 sie 2020, 08:59

Ostatnio widziałam nieudaną pracę i... no ja bym sie wstydziła z czymś takim wyjść.

plasterek123
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 16 lip 2019, 21:53

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

15 lis 2020, 22:13

Ważne jest to komu oddajemy się pod wykonanie takiego rodzaju makijażu . Ja swój wykonałam w Dermed Kraków i jestem bardzo zadowolona z ust i brwi . Ale tak jak wy piszecie widać czasem że nie każdy powinien to robić Warto zainwestować więcej niż zrobić gdzieś taniej i żałować

wankowa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 28 mar 2021, 14:35

Re: Co sądzicie o makijażu permanentnym

30 mar 2021, 22:22

Ja uważam, że dobrze wykonany makijaż permanentny dodaje urody :) Dlatego jeśli któraś się zdecyduje to powinna się udać do profesjoonalnej i doświadczonej linergistki. Ja byłam u Magdaleny Bąk na Karwińskiej w Warszawie i mogę szczerze polecić. Pani Magda ma "oko" i wyczucie proporcji. Mi akurat robiła usta i jestem mega zadowolona. teraz zastanawiam się nad brwiami.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości