margolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 14:14

Operacja biustu czy warto

21 mar 2020, 17:56

Cześć :-) Przychodzę do was z pytaniem o operację biustu. Nigdy nie miałam kompleksu na punkcie jego rozmiaru, ale jestem przed 40stką, urodziłam trojkę dzieci i niestety moje piersi nie są tak jędrne jak kiedyś. Bardzo mi się nie podoba ich wygląd. Myślalam, że operacje plastyczne biustu to przede wszystkim powiększenie, ale wyczytałam, ze czasem chodzi tez o zwykłe uniesienie, żeby pierś wyglądała jak za młodu. Krepuję się rozmawiać z koleżankami na taki temat, więc może wy mi coś podpowiecie w tym temacie?

Sandy
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 24 mar 2020, 11:44

Re: Operacja biustu czy warto

24 mar 2020, 12:01

Jak chcesz po prostu unies pierś to rownie dobrze mozesz uzywac kosmetykow do ujedrniania.

Minuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 06 maja 2019, 20:36

Re: Operacja biustu czy warto

29 mar 2020, 21:30

To zależy tak naprawdę tylko od ciebie bo robisz to dla siebie :) ja robiłam taki zabieg w zeszłym roku u doktor Żukowskiej w Łodzi i jestem bardzo zadowolona i każdej kobiecie która nie jest do końca zadowolona ze swoich piersi bym poleciła

Kama1883
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2020, 19:26

Re: Operacja biustu czy warto

31 mar 2020, 19:34

Zgadzam się, pamiętaj że robisz to dla siebie.
Od lat nie byłam do końca zadowolona, jedyne co to mogłam na implanty piersi zdecydować się wczśniej. Dobry lekarz to podstawa, nie bój się pytać. Ja przyszłam z całą lista pytań, ale w Klinice Galena (Bielsko Biała) ie tylko odpowiedzieli na wszystkie, ale też pomogli mi się przygotować do zabiegu i procesu gojenia

domilka215
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 07 sie 2018, 19:46

Re: Operacja biustu czy warto

05 kwie 2020, 22:58

[quote="Sandy"]Jak chcesz po prostu unies pierś to rownie dobrze mozesz uzywac kosmetykow do ujedrniania.[/quote]


Mysle, ze moze jak kobieta jest mloda 20-25 to moze takie kosmetyki cos pomagaja (ale z drugiej strony takie kobiety maja jedrne uniesione piersi..).Ale kobieta po ciazy ma juz problem z jedrnoscia i niestety zaaden kosmetyk nie pomoze.

lubiepandy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 11 wrz 2016, 16:44

Re: Operacja biustu czy warto

06 kwie 2020, 23:51

Powiekszylam piersi i polecam. Uniesienie też jest opcją, jeśli jestes zadowolona z rozmiaru biustu. A uniesienie i tak go ciut powiekszy. Ja mam implanty mentor, anatomiczne, profil sredni. Wygladaja super. Są wieksze niz mialam, ale jednoczesnie mają taki naturalny urok :)

zuzkamarciniak
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 18 sie 2016, 14:34

Re: Operacja biustu czy warto

08 kwie 2020, 22:20

O mentorach czytałam w sieci. Z tego co kojarzę to nawet kilka celebrytek je wybrało ( a przynajmniej te, które przyznały się do operacji).

margolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 19 sie 2018, 14:14

Re: Operacja biustu czy warto

10 kwie 2020, 10:30

[quote="lubiepandy"]Powiekszylam piersi i polecam. Uniesienie też jest opcją, jeśli jestes zadowolona z rozmiaru biustu. A uniesienie i tak go ciut powiekszy. Ja mam implanty mentor, anatomiczne, profil sredni. Wygladaja super. Są wieksze niz mialam, ale jednoczesnie mają taki naturalny urok :)[/quote]


Dzieki za odpowiedź :) Te anatomiczne również i mi się podobają. Chociaż zastanawiam się nad tymi nowymi implantami Xtra.

Madridka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 14 kwie 2020, 12:57

Re: Operacja biustu czy warto

14 kwie 2020, 13:11

jak masz potrzebe i kase to czemu nie? :)

mariabiz
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 09 paź 2017, 22:36

Re: Operacja biustu czy warto

20 kwie 2020, 00:13

w dzisiejszych czasach takie operacje chyba już nikogo nie dziwią... także śmiało, jeśli masz potrzebę, budżet to czemu by nie zrobić czegoś dla siebie? łatwo powiedzieć zaakceptuj siebie, ale czasem niektóre rzeczy sa od nas silniejsze i ciężko jest to przezwyciężyć

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość