Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

08 kwie 2020, 10:36

Jak w temacie. Chciałabym wybrać się na depilację laserową, interesują mnie gabinety głównie w Gdańsku ale jesli macie inne informacje na temat zabiegu, w sensie jak się do niego przygotować albo co wzić pod uwagę to chętnie sobie również poczytam ;)

NO i ile trzeba czekać na efekty?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

08 kwie 2020, 12:54

Aktualnie jestem po 3 zabiegach laserowych na nogi w Clinica Cosmetologica. Jeszcze jeden i już chyba będzie koniec bo włosków mam już bardzo mało. Pani która wykonywala zabieg bardzo dokładna. Pomiędzy zabiegami miałam 6-7 tygodni przerwy.Powinno się tyle odczekać bo włoski musza mieć czas na odrośnięcie i tylko wtedy udaje się usunąć wszystkie włoski z cebulkami. Na jesieni planuję jeszcze wybrać się na bikini głebokie.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

09 kwie 2020, 12:56

Ile Cie to wszystko kosztowało? Czy jest możliwośc negocjacji zniżki?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

10 kwie 2020, 10:56

Negocjacji raczej nie, a przynajmniej ja nie próbowałam negocjować :P Ale jest znacznie taniej jesli zdecydujesz się na wykupienie sobie pakietu zabiegów a nie jedynie pojedynczych zabiegów bo pojedyncze zabiegi są znacznie droższe. Za całe nogi, czyli łydki plus uda za 4 zabiegi płace 2000 zł, podczas jakbym kupowałam zabiegi pojedynczo to zapłaciłabym 600 zł drożej. Najlepiej się tam wybierz to Ci doradzą ile zabiegów wykonac. Wszystko przecież zależ od skóry i od włosów. Im generalnie jest wiekszy kontrast na skórze, tym zabiegi dają lepsze oraz szybsze efekty.

Awatar użytkownika
Bialadama
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 266
Rejestracja: 16 sie 2012, 10:31

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

14 kwie 2020, 10:21

Dzwoniłam i się zapisałam, jeszcze nie wiem czy zdecyduje się na gabinet bo jeszcze mam dwa w okolicy na oku i musze sobie porównać ofertę oraz ceny jednak na plus na pewno jest tam to, ze konsultacja jest darmowa. Ciekawi mnie jeszcze fakt golenia się przed zabiegiem Czy powinnam sobie wcześniej wygolić nogi? czy moze zostawić troche odrośnięte?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

14 kwie 2020, 13:27

Powinnas sie ogolić. Nie poleca się jednak kilka miesięcy wcześniej depilować nóg bo chodzi o to aby cebulki zostały na swoim miejscu Depilacja ma na celu pozbycie sie cebulek włosowych. I nie polecam tutaj patrzeć sie jedynie na cenę depilacji. Jasne, że fajnie jest wybrać się tam gdzie jest taniej, jednak zwracaj uwagę na to jaki jest w gabinecie laser. Bo lasery nie są takie same, niektóre są bardziej skuteczne, niektóre znacznie mniej.

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

17 kwie 2020, 11:43

o prosze! a jak dokładnie wygląda sytuacja z tym laserem.. na jakiej zasadzie on działa?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

05 maja 2020, 13:20

[quote="BellaMadzix"]o prosze! a jak dokładnie wygląda sytuacja z tym laserem.. na jakiej zasadzie on działa?[/quote]

Laser niszczy cebulki włosowe. Potem włósy nie odrastają. Niektóre cebulki w trakcie zabiegu są w stanie uśpienia, tak wiec ważne aby sesje depilacji wykonywać co jakiś czas. Zależy to od danej osoby, ale najczęściej jest to kilka tygodni. Chodzi tutaj o to aby dac urządzeniu możliwośc usunięcia wszystkich cebulek włosowych.
Dlatego też w trakcie depilacji laserowej nie można używać depilatora i wyrywać włosków.

Awatar użytkownika
BellaMadzix
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 17 kwie 2020, 11:20

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

08 maja 2020, 13:10

A jeszcze jedno pytanie skoro jest opcja się dowiedzieć. Kiedyś czytałam, że ciemniejsze włoski są łatwiejsze do usunięcia laserem. To jest prawda czy raczej jakieś kłamstewko? :D

Marlenka007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 06 sie 2019, 18:52

Re: Depilacja laserowa Gdańsk. Jaki gabinet polecicie

10 sie 2020, 00:03

Ja zdecydowalam sie na zabiegi w https://bienkowscyclinic.pl/cele-leczenia/nadmierne-owlosienie/ . od zawsze mialam problemy z depilacja, bo moja skora od razu reagowala alergia i podraznieniem, meczylam sie z wrastajacymi wloskami, zapaleniem meszkow wlosowych i innymi paskudztwami, az w koncu trafilam do bienkowscy clinic. kochane, naprawde warto.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość