Awatar użytkownika
anula3
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 16 mar 2015, 11:18

Wyciskarka czy sokowirówka

09 mar 2020, 08:53

Mam problem z wyborem odpowiedniego urządzenia. Chcę kupić sobie coś do smacznych soków. Doradzicie jakie urzadzenie będzie lepsze?

Awatar użytkownika
CrazyCat
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 239
Rejestracja: 14 paź 2014, 10:34

Re: Wyciskarka czy sokowirówka

09 mar 2020, 12:29

Obecnie mam wyciskarkę. Konkretnie firmy Sana. . Bardzo długo zbierałam się do zakupu ponieważ nie jest to tani sprzęt ale obecnie nie żałuję. Jest wydajna, robi zdecydowanie o wiele więcej soku z kilograma owoców niż sokowirówka. No i soki z wyciskarki jakbyś nie wiedziała są zdrowsze. Z uwagi na to, że wyciskarka pracuje na niższych obrotach i nie mieli owoców tak jak sokowirówka zachowują wszystkie swoje właściwości odżywcze. Trudno dostać te wyciskarki w sklepach stacjonarnych ale warto jest szukać w sklepach internetowych. Polecam zajrzeć sobie do sklepu Eujuicers. W sklepie mają spory wybór modeli. Daję do nich kontakt:
NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75
91-203, Łódź
tel: 422529660

Martyneczka77
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 15 lut 2020, 17:19

Re: Wyciskarka czy sokowirówka

25 kwie 2020, 15:15

Wyciskarka jest bardzo w porządku, mam też taką zresztą. Jednak ostatnio jak byłam na diecie, takiej oczyszczającej, to po prostu zamówiłam sobie pakiet 18 soków ze sportfood.pl Soki są wyciskane metodą coldpress. A że ja nie mam czasu na samodzielne wyciskanie po prostu zdecydowałam się na takie soki właśnie. https://www.sportfood.pl/

Aisza
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 13 lip 2020, 14:54

Re: Wyciskarka czy sokowirówka

13 lip 2020, 16:11

Ja bym chyba tez wybrala wyciskarke, w przypadku sokow ktore lubie sprawdza sie lepiej

Wróć do „Kuchnia - ulubione miejsce w domu ;-)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość