pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Piękny uśmiech

25 kwie 2020, 22:14

ja przed wirusem zastanawiałam się nad wybielaniem zębó w eurodental, ale narazie póki co musze poczekać, mam nadzieję, że uda mi się wybielić zęby za jakiś czas.

magdam87
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 31 maja 2020, 15:04

Re: Piękny uśmiech

31 maja 2020, 15:34

U mnie zęby mają ładny kształt i kolor, ale muszę założyć aparat, jestem zdecydowana na leczenie w Rock Your Smile w Warszawie, mają bardzo dobre opinie, a dodatkowo moja koleżanka tam się leczy i zachwala. Chciałabym nosić niewidoczny, estetyczny aparat, a oni tam mają różne dostępne aparaty i też te nakładki Alignery Orthero.

natuszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 01 cze 2020, 14:11

Re: Piękny uśmiech

18 cze 2020, 09:30

nakładki w sensie aparat??

jelly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 01 lip 2020, 07:45

Re: Piękny uśmiech

01 lip 2020, 12:10

Czytałam o tych nakładkach, zanim rozpoczęłam leczenie. W sumie to chciałam je mieć, ale po konsultacji z moją panią dr podjęłam decyzję, że jednak założę stały aparat i nie żałuję. Jest naprawdę progres. W dużej mierze to zasługa właśnie dobrej ortodontki, chodzę do Rock Your Smile do dr Chruściel :)

pralinkaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 250
Rejestracja: 20 lut 2017, 23:30

Re: Piękny uśmiech

22 lip 2020, 11:26

moim największym kompleksem były zawsze zółte zęby dlatego w końcu zdecydowałam się na wybielanie u stomatologa, zdecydowałam się na wyzbielanie w eurodental i już mam wyznaczony termin wizyty, mam nadzieję ze po zabiegu pozbędę się na dobre największego mojego kompleksu.

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość