Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

23 wrz 2019, 12:04

Czy ja wiem czy takie straszne. Bardzo w sumie polskie ;) Gdzie kobieta typowo prosi o kasę a facet ma czysty dom. ;)

Mimi9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 sty 2020, 21:19

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

22 sty 2020, 15:44

Nie straszne, myślę że Bernadeta miała na myśli odkurzanie, że od kiedy kupił Roombę to ona nie prosi go żeby poodkurzał. Ale mogę się mylić :)

porozmawiajmy
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 15 sty 2020, 21:06

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

20 lut 2020, 13:11

[quote="Bernardetta"]Nie prosze mojego faceta o pomoc w sprzątaniu od kiedy mi kupił irobota :) Taki był układ on kupuje, a ja go nie proszę o pomoc.[/quote]
Fajny facet skoro Roombe kupił ja swojego urabiam i już jestem blisko :-D

Kinay
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 21 lut 2020, 17:58

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

21 lut 2020, 18:41

Po pierwsze facet powinien ci pomagac a po drugie z tego co piszesz to chciałabyś idealnie. Nie da sie tak zeby nigdy nie bylo kurzu, nigdy pranie nie zalegalo a zlew byl zawsze pusty. Nie bądź niewolnica swojego domu. Ja kiedys tak chcialam ale dom jest do mieszkania. Tu wytrzesz kurz a gdzie indziej sie pojawi. Na czarnych meblach to calkiem. Tez lubię jak jest czysto ale dom jest do mieszkania

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

23 kwie 2020, 23:08

ja mam to szczęście że mąż bardzo mi pomaga.wymieniamy się czynnościami, ja czegoś nie lubię robi on i na odwrót. mi przypadło robienie prania. ostatnio kupiłam te nowe kapsułki Surf orzeźwiający kokos tak do przetestowania i zapach jest obłedny. koniecznie dziewczyny wypróbujcie. jest też bardzo trwały

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

11 maja 2020, 12:18

Skoro faceta nie ma 3-4 doy to powinien ci albo pomagac (np. zajmujac sie ogrodkiem) albo powinien nie wymagac od ciebie takich rzeczy jak prace przed domem.

Awatar użytkownika
modraa
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 maja 2020, 12:48

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

15 maja 2020, 12:58

Dobre rozplanowanie i można zrobić wszystko, serio :)

Hoko
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 21 lip 2020, 13:23

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

24 sie 2020, 09:44

Faktycznie, jak piszą poprzedniczki, dobre rozplanowanie wszystkiego lub po prostu zatrudnij może formę do prac porządkowych, żeby ci ogarniali teren dookoła domu? Moja teściowa korzysta z pomocy firmy Cursarius - raz na jakiś czas koszą jej trawę, ogarniają ogród - pielą, sieją, nawożą - dzięki nim może cieszyć się pięknym otoczeniem wokół domu ale sama nie traci na to czasu. To dobre rozwiązanie dla kogoś tak zawalonego pracą, jak ty. Usługa niedroga a wprowadza zupełnie inny komfort życia, odciąży cię to i nie będziesz wtedy złościć się na partnera :)

Awatar użytkownika
flamigo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 28 lip 2020, 09:23

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

31 sie 2020, 12:45

Jestem w trakcie przeprowadzki z jednego domu i remontu drugiego.... NIC mi nie pomaga ogarnąć tego wszystkiego. Za dużo roboty z tym zdecydowanie.

Tikitaka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 08 wrz 2020, 11:19

Re: prace domowe czyli jak ogarnąc TO WSZYSTKO

08 wrz 2020, 12:07

Moim zdaniem najwazniejszy jest podzial obowiazkow i po prostu dobry zestaw urzadzen do sprzatania, gotowania itd.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość