florence
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 wrz 2016, 07:58

Re: wpadłam w długi

09 wrz 2016, 22:32

Z własnego doświadczenia wiem, że np. konsolidacja nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, Niestety, najlepiej dług odpracować jeśli to możliwe, ale do tego trzeba mieć stalowe nerwy

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: wpadłam w długi

10 wrz 2016, 17:31

Taka spirala długów to faktycznie spory problem, który się nawarstwia... Tu ostatnio czytałam tekst o tym, jak wyjść z takiej spirali długów, może się przyda https://pl.getbucks.com/blog/czym-jest- ... iej-wyjsc/ . Czasem warto nieco zacisnąć pasa, żeby wszystko szybko spłacić.

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: wpadłam w długi

16 wrz 2016, 15:23

Czytałam ostatnio czym jest upadłość osoby fizycznej prowadzącej działalność gospodarczą na stronie upadłośćkonsumencka.com.pl i myślę, że to może opcja dla Ciebie? Z długów da się wyjść. Poważnie. Rozważ tę upadłość, a zaczniesz wszystko od nowa.

Kukuletka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 19 mar 2016, 13:33

Re: wpadłam w długi

16 lis 2016, 22:57

myślałaś o kredycie konsolidacyjnym? Wszystkie zaciągnięte kredyty mogłabyś wziąć w jeden i obniżyć ratę, tak byś racjonalnie mogła to spłacać. Pomyśl nad tym, to bardzo ułatwia wyjście z długów. Nie idź do banku, spróbuj przez agencje finansową http://mazowieckaagencjafinansowa.pl/se ... lidacyjny/ mają lepsze podejście do ludzi, bardziej - człowiecze. Nie martw się długi to nie koniec świata, można z nich wyjść, tylko trzeba znać swoje możliwości i przede wszystkim rozmawiać.

BurgundowaMaja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 14 wrz 2015, 11:21

Re: wpadłam w długi

12 sty 2017, 15:26

Nie załamuj się to najważniejsze. Z każdej sytuacji jest przynajmniej kilka wyjść :) Jedynie co w obecnej sytuacji ci mogę doradzić to żeby sobie poczytała kilka artykułów o kredytach na https://moneye.pl/ -blog finansowy gdzie specjaliści ci nic nie sugerują a przedstawiają suche fakty. Można się sporo dowiedzieć co robić w takich sytuacjach jak twoja. Trzymam kciuki :)

Awatar użytkownika
MagracijaDella
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 15 lut 2017, 13:49

Re: wpadłam w długi

22 lut 2017, 12:56

bedzie dobrze

SamaAnia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 15 kwie 2017, 21:27

Re: wpadłam w długi

15 kwie 2017, 22:02

Skoro zdałaś sobie sprawę, że wpadłaś w spiralę długów to obawiam się że na konsolidację już jest za późno i nie wyjdzie zdolność. Najważniejsze to nie brać kolejnych drogich kredytów. Spróbuj się dogadać z bankami i firmami pożyczkowymi o restrukturyzacją zadłużenia. Jeśli się nie zgodzą to i tak dług nie idzie od razu do komornika. Zwykle przejmują go firmy windykacyjne i z nimi też się można dogadać. W między czasie porozglądaj się za dodatkowym zajęciem, praca, aby poprawić sytuację materialną. Ktoś kiedyś powiedział, że długi to nie problem tylko wyzwanie. Najważniejsze to się nie poddawać psychicznie i nie dać zastraszać. Nie tylko Ty masz długi, zdarza się, ale to nie jest jeszcze koniec świata.

Marta5
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 13 sty 2017, 15:59

Re: wpadłam w długi

02 gru 2017, 20:18

Jeżeli nie masz już szans na kredyt konsolidacyjny i wszedł Ci na konto komornik, to może Ci pomóc antywindykacjaonline.pl. Potrafią wykorzystać przepisy prawne, by wstrzymać egzekucję a może nawet uda im się załatwić anulowanie długów?

AnnaF
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 11 lut 2020, 20:50

Re: wpadłam w długi

11 lut 2020, 21:04

Niestety długi to poważna sprawa. Nie powstają w jeden dzień, najczęściej jest to długotrwały proces. Kiedy dociera do nas, że jest źle z reguły nie mamy już zdolności kredytowej czyli szansy na konsolidację i inne działania. Mogę polecić Tobie ciekawy artykuł o walce z długami serwisfinansowy.pl/jak-wyjsc-z-dlugow/ Życzę powodzenia z własnego doświadczenia wiem że to nie jest łatwe.

jednorozka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 11 maja 2020, 11:41

Re: wpadłam w długi

11 maja 2020, 12:19

Przestan brac kolejne pozyczki i zacznij powoli splacac to co masz. Inaczej bedziesz sie tylko wkrecac w coraz wieksze problemy nie do odkrecenia.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości