Awatar użytkownika
Dejzi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:49

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

28 sty 2020, 12:18

Mi sie aktualnie najbardziej podoba połączenie bieli i jasnej szarości + granitowe zlewy :)

AsiaPluta
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2020, 12:11

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

12 kwie 2020, 12:24

Gdy urządzałam łazienkę, skorzystałam z pomocy projektanta ze strony "Fabryka Projektów" i jestem zadowolona.

MagdaOlech
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 03 lut 2020, 13:54

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

14 kwie 2020, 12:19

Myślę, że fajnym sposobem na odświeżenie wyglądu łazienki jest wymiana mebli łazienkowych. Tutaj można kupić ładne modele: https://www.mirjan24.pl/78-meble-do-lazienki

LauraR
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 15
Rejestracja: 04 wrz 2018, 08:28

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

15 maja 2020, 11:04

Modna łazienka w moim mniemaniu to łazienka nowoczesna. Dużo przeszkleń, minimalizm i jasność. U siebie mam okrągłe https://www.rkglass.pl/uslugi/lustra-na-wymiar/ które wisi nad umywalką. Do tego szklana kabina prysznicowa, a na środku wanna :) Uwielbiam spędzać czas w łazience, bo mnie to relaksuje, dlatego tak ważna dla mnie była jej aranżacja.

Likka88
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 cze 2020, 00:08

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

28 cze 2020, 22:20

Baterie łazienkowe i kuchenne dostaniecie ładne i porzadne w Sotbe. W stylu skandynawskim, no piękne i jest w czym wybierac

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 314
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

06 lip 2020, 15:22

Łazienka na pierwszym miejscu ma być funkcjonalna, wygodna i łatwa w czyszczeniu. Dopiero na drugim miejscu stawiam styl. U mnie w całym domu panuje styl loftowy, wszędzie są kolory ziemi. Łazienka jest w płytach przypominających beton, są elementy drewniane, mech chrobotek na ścianie z umywalkami. Sanitariaty są również w takim surowym stylu, podobnie grzejnik łazienkowy ozdobny (https://www.disan.pl - tu kupowaliśmy, super wybór i niskie ceny). Do tego prysznic walk in, deszczownica, ogrzewanie podłogowe. Kocham swoją łazienkę :)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

14 sie 2020, 09:57

Modna łazienka to też modne i nowoczesne oświetlenie. Wiele ciekawych inspiracji na jej oświetlenie jest na stronie internetowej,https://klusdesign.pl/.

tolinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 19 paź 2016, 12:12

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

23 paź 2020, 16:12

Chyba bardziej trzeba się kierować tym co praktyczne i wygodnym rozplanowaniem przestrzeni. Wiedziałam, że w mojej łazience nie może zabraknać suszarki do prania. To bardzo przydatne urządzenie, mam eletrolux perfect care. Suszy jak marzenie, w miarę szybko, wiem że ubrania nie sa poddawane działaniu bardzo wysokiej temperatury więc sie nie niszczą.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

24 paź 2020, 12:22

Tak na dobrą sprawę to dobre pytanie - jak?. Moim zdaniem to tak jak nam to odpowiada i zgodzę się z @tolinka, że co jak co ale praktyczność przede wszystkim. Każdy lubi co innego. My postawilismy na nowoczesność z akcentami retro i nie żałujemy. Efekt jest naprawdę świetny, chociaż to i owo zostało do kupienia ale dziś np. zamówiłam w superwnetrze.pl śliczny dozownik do mydła, aj idealnie będzie pasował i współgrał z batreią.

MoniMil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 11 sty 2019, 09:45

Re: Modna łazienka.Jak urządzić

21 cze 2021, 09:53

Za modny wystrój łazienki odpowiadają przede wszystkim meble łazienkowe, a dodatkowo sprawiają, że pomieszczenie nabiera funkcjonalności. :-D

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość